Tanie loty Niemcy - Lublin od 196 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Lublin-Niemcy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Niemcy-Lublin
Najkrótszy czas lotu4h 10minNajszybszy lot Niemcy-Lublin zajmuje 4h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Niemcy-Lublin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Duesseldorf Intl - Lotnisko Lublin, Lotnisko Norymberga - Lotnisko Lublin i Lotnisko Frankfurt nad Menem - Lotnisko Lublin.
Lublin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lublin: Lublin (LUZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Niemcy - Lublin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Niemcy – Lublin?

Lufthansa

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Niemcy-Lublin.

Która trasa podróży Niemcy – Lublin jest najtańsza?

Frankfurt nad Menem - Lublin

Wybierz trasę Frankfurt nad Menem - Lublin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Niemcy - Lublin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Niemcy - Lublin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Niemcy - Lublin, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 gru
FRA05:45Frankfurt nad Menem
10h 20min
1 przesiadka
LUZ16:05Lublin
12 gru
LUZ13:25Lublin
20h 30min
2 przesiadki
FRA09:55Frankfurt nad Menem
LOT
22 mar
DUS15:45Duesseldorf Intl
4h 10min
1 przesiadka
LUZ19:55Lublin
28 mar
LUZ11:10Lublin
6h 30min
1 przesiadka
DUS17:40Duesseldorf Intl
Kilka linii lotniczych
8 gru
FRA05:45Frankfurt nad Menem
10h 20min
1 przesiadka
LUZ16:05Lublin
12 gru
LUZ13:25Lublin
20h 30min
2 przesiadki
FRA09:55Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
8 gru
FRA04:35Frankfurt nad Menem
11h 30min
2 przesiadki
LUZ16:05Lublin
12 gru
LUZ13:25Lublin
20h 30min
2 przesiadki
FRA09:55Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
8 gru
FRA04:35Frankfurt nad Menem
11h 30min
2 przesiadki
LUZ16:05Lublin
12 gru
LUZ13:25Lublin
20h 30min
2 przesiadki
FRA09:55Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
8 gru
FRA13:10Frankfurt nad Menem
29h 45min
3 przesiadki
LUZ18:55Lublin
12 gru
LUZ13:25Lublin
20h 30min
2 przesiadki
FRA09:55Frankfurt nad Menem

Znajdź najtańsze oferty lotów Niemcy - Lublin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Niemcy – Lublin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
10 gru
HHN01:45Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
17h 10min
2 przesiadki
LUZ18:55Lublin
Ryanair
10 gru
FRA14:50Frankfurt nad Menem
25h 25min
1 przesiadka
LUZ16:15Lublin
LOT
16 gru
FRA14:50Frankfurt nad Menem
4h 05min
1 przesiadka
LUZ18:55Lublin

Znajdź oferty lotu last-minute Niemcy – Lublin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Niemcy – Lublin
Kilka linii lotniczych
3 gru
FRA14:50Frankfurt nad Menem
25h 25min
1 przesiadka
LUZ16:15Lublin
6 gru
LUZ00:35Lublin
16h 05min
2 przesiadki
FRA16:40Frankfurt nad Menem
LOT
3 gru
DUS05:15Duesseldorf Intl
13h 35min
1 przesiadka
LUZ18:50Lublin
10 gru
LUZ00:35Lublin
3h 55min
1 przesiadka
DUS04:30Duesseldorf Intl
Kilka linii lotniczych
3 gru
FRA14:50Frankfurt nad Menem
25h 25min
1 przesiadka
LUZ16:15Lublin
6 gru
LUZ00:35Lublin
38h 30min
3 przesiadki
FRA15:05Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
3 gru
FRA14:50Frankfurt nad Menem
25h 25min
1 przesiadka
LUZ16:15Lublin
10 gru
LUZ00:35Lublin
16h 00min
2 przesiadki
FRA16:35Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
3 gru
BER12:35Berlin Brandenburg
27h 40min
1 przesiadka
LUZ16:15Lublin
10 gru
LUZ17:15Lublin
16h 00min
2 przesiadki
BER09:15Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
3 gru
BER01:30Berlin Brandenburg
38h 45min
2 przesiadki
LUZ16:15Lublin
10 gru
LUZ17:15Lublin
16h 00min
2 przesiadki
BER09:15Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Lublin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Lublin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 515 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 799 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Niemcy – Lublin oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Niemcy – Lublin, takie jak LOT i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Niemcy-Lublin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena358 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena304 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena63 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena113 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena575 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena679 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena317 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena200 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena83 zł
Loty Dortmund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena200 zł
Loty Kolonia - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena50 zł
Loty Kolonia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena113 zł

Podobne loty: Niemcy – Lublin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Niemcy – Lublin