Tanie loty na trasie Niemcy – Kraków od 54 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Niemcy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Niemcy-Kraków

Najkrótszy czas lotu

1h 20min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, pt, sob i ndz

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Niemcy-Kraków zajmuje 1h 20min.
Bezpośrednie loty Niemcy-Kraków – poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air Canada.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Niemcy - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Niemcy – Kraków?

Ryanair

Eurowings, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Niemcy-Kraków.

Która trasa podróży Niemcy – Kraków jest najtańsza?

Dortmund - Kraków Balice

Wybierz trasę Dortmund - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Niemcy - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Niemcy - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Niemcy - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
25 sie
NUE15:55Norymberga
1h 25min
KRK17:20Kraków Balice
13 wrz
KRK18:20Kraków Balice
1h 25min
NUE19:45Norymberga
Kilka linii lotniczych
23 wrz
HHN09:10Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
22h 55min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
25 wrz
KRK03:00Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
HHN11:30Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Ryanair
10 sie
DTM11:30Dortmund
1h 35min
KRK13:05Kraków Balice
19 sie
KRK08:55Kraków Balice
1h 45min
DTM10:40Dortmund
Eurowings
24 paź
STR06:10Stuttgart Echterdingen
1h 35min
KRK07:45Kraków Balice
28 paź
KRK11:30Kraków Balice
1h 40min
STR13:10Stuttgart Echterdingen
Ryanair
26 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
2 sie
KRK18:20Kraków Balice
1h 25min
NUE19:45Norymberga
Ryanair
26 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
2 sie
KRK18:20Kraków Balice
1h 25min
NUE19:45Norymberga

Znajdź najtańsze oferty lotów Niemcy - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Niemcy – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
7 lip
NUE15:55Norymberga
1h 25min
KRK17:20Kraków Balice
Wizz Air
22 sie
HAM12:30Hamburg
26h 30min
2 przesiadki
KRK15:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 sie
HAM13:25Hamburg
5h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Niemcy – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Niemcy – Kraków
Ryanair
7 lip
NUE15:55Norymberga
1h 25min
KRK17:20Kraków Balice
14 lip
KRK17:45Kraków Balice
1h 25min
NUE19:10Norymberga
Ryanair
5 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
7 lip
KRK17:45Kraków Balice
1h 25min
NUE19:10Norymberga
Kilka linii lotniczych
5 lip
HHN14:55Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
17h 05min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
7 lip
KRK02:20Kraków Balice
37h 30min
2 przesiadki
HHN15:50Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Ryanair
5 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
28 lip
KRK17:45Kraków Balice
1h 25min
NUE19:10Norymberga
Ryanair
5 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
28 lip
KRK17:45Kraków Balice
1h 25min
NUE19:10Norymberga
LOT
8 lip
DUS03:20Duesseldorf Intl
7h 00min
1 przesiadka
KRK10:20Kraków Balice
11 sie
KRK11:05Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
DUS05:40Duesseldorf Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 92 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LaudaCenaOd 101 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
LOTCenaOd 282 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
EurowingsCenaOd 393 złBezpłatne odwołanieOcena
6,5
Szukaj lotów Eurowings
LufthansaCenaOd 440 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 799 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM

Loty Ryanair: Niemcy – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Niemcy – Kraków
Ryanair
25 sie
NUE15:55Norymberga
1h 25min
KRK17:20Kraków Balice
13 wrz
KRK18:20Kraków Balice
1h 25min
NUE19:45Norymberga
Ryanair
10 sie
DTM11:30Dortmund
1h 35min
KRK13:05Kraków Balice
19 sie
KRK08:55Kraków Balice
1h 45min
DTM10:40Dortmund
Ryanair
26 lip
NUE16:30Norymberga
1h 25min
KRK17:55Kraków Balice
2 sie
KRK18:20Kraków Balice
1h 25min
NUE19:45Norymberga

Loty LOT: Niemcy – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Niemcy – Kraków
LOT
12 wrz
DUS06:25Duesseldorf Intl
7h 20min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
24 wrz
KRK07:00Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
DUS15:00Duesseldorf Intl
LOT
13 wrz
DUS03:20Duesseldorf Intl
7h 05min
1 przesiadka
KRK10:25Kraków Balice
25 wrz
KRK01:35Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
DUS05:40Duesseldorf Intl
LOT
7 sie
DUS15:50Duesseldorf Intl
3h 55min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
14 sie
KRK11:00Kraków Balice
7h 05min
1 przesiadka
DUS18:05Duesseldorf Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Niemcy – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Niemcy – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Ryanair i Eurowings. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Niemcy-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena607 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena638 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena54 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena482 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena446 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena705 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena379 zł
Loty Dortmund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena263 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena678 zł
Loty Kolonia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena223 zł
Loty Monachium - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena727 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena339 zł

Loty podobne do tych na trasie Niemcy – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Niemcy – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Niemcy – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Niemcy – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Niemcy – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Niemcy – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.