Tanie loty na trasie Lublin – Francja od 244 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Francja-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Francja
Najkrótszy czas lotu8h 40minNajszybszy lot Lublin-Francja zajmuje 8h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lublin-Francja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Paryż Charles de Gaulle, Lotnisko Lublin - Lotnisko Marsylia i Lotnisko Lublin - Lotnisko Tuluza Blagnac.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Francja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Francja?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lublin-Francja.

Która trasa podróży Lublin – Francja jest najtańsza?

Lublin - Tuluza Blagnac

Wybierz trasę Lublin - Tuluza Blagnac, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Francja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Francja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Francja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 lut
LUZ07:25Lublin
33h 50min
2 przesiadki
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
24 lut
CDG16:25Paryż Charles de Gaulle
24h 35min
1 przesiadka
LUZ17:00Lublin
LOT
14 maj
LUZ11:10Lublin
7h 35min
1 przesiadka
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
17 maj
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin
Kilka linii lotniczych
22 lut
LUZ07:25Lublin
33h 50min
2 przesiadki
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
24 lut
CDG10:25Paryż Charles de Gaulle
32h 30min
2 przesiadki
LUZ18:55Lublin
Kilka linii lotniczych
3 kwi
LUZ05:55Lublin
7h 30min
1 przesiadka
CDG13:25Paryż Charles de Gaulle
6 kwi
CDG03:15Paryż Charles de Gaulle
13h 50min
1 przesiadka
LUZ17:05Lublin
LOT
10 kwi
LUZ11:10Lublin
7h 35min
1 przesiadka
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
13 kwi
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin
LOT
8 maj
LUZ11:10Lublin
18h 45min
1 przesiadka
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
11 maj
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Francja w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
24 lut
LUZ17:45Lublin
23h 30min
2 przesiadki
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
24 lut
LUZ17:45Lublin
22h 10min
1 przesiadka
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
24 lut
LUZ00:35Lublin
40h 40min
3 przesiadki
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Francja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Francja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 508 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Lublin – Francja

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Francja
LOT
14 maj
LUZ11:10Lublin
7h 35min
1 przesiadka
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
17 maj
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin
LOT
10 kwi
LUZ11:10Lublin
7h 35min
1 przesiadka
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
13 kwi
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin
LOT
8 maj
LUZ11:10Lublin
18h 45min
1 przesiadka
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
11 maj
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Francja oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Francja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Lublin-Francja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena40 zł
Loty Poznań - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena56 zł
Loty Gdańsk - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena76 zł
Loty Kraków - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena96 zł
Loty Wrocław - Paryż
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena92 zł
Loty Katowice - Paryż
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena184 zł
Loty Warszawa - Nicea
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena180 zł
Loty Kraków - Marsylia
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena72 zł
Loty Kraków - Bordeaux
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena76 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Francja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Francja