Tanie loty Leeds - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Polska-Leeds

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Leeds-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Leeds-Polska zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniewt i ndzBezpośrednie loty Leeds-Polska – wtorek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Leeds - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Leeds – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Leeds-Polska.

Która trasa podróży Leeds – Polska jest najtańsza?

Leeds/Bradford - Kraków Balice

Wybierz trasę Leeds/Bradford - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Leeds - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Leeds - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Leeds - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
16 lis
LBA01:40Leeds/Bradford
2h 25min
KRK04:05Kraków Balice
23 lis
KRK05:30Kraków Balice
2h 35min
LBA08:05Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
8 lis
LBA09:00Leeds/Bradford
2h 10min
GDN11:10Gdańsk Rębiechowo
10 lis
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
33h 10min
2 przesiadki
LBA10:50Leeds/Bradford
Ryanair
16 lis
LBA01:40Leeds/Bradford
2h 25min
KRK04:05Kraków Balice
23 lis
KRK05:30Kraków Balice
2h 35min
LBA08:05Leeds/Bradford
Ryanair
16 lis
LBA01:40Leeds/Bradford
2h 25min
KRK04:05Kraków Balice
23 lis
KRK05:30Kraków Balice
2h 35min
LBA08:05Leeds/Bradford
Ryanair
29 lis
LBA09:00Leeds/Bradford
2h 25min
KRK11:25Kraków Balice
2 gru
KRK08:25Kraków Balice
2h 35min
LBA11:00Leeds/Bradford
Ryanair
22 lis
LBA09:00Leeds/Bradford
2h 25min
KRK11:25Kraków Balice
25 lis
KRK08:25Kraków Balice
2h 35min
LBA11:00Leeds/Bradford

Znajdź najtańsze oferty lotów Leeds - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Leeds – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 lis
LBA08:35Leeds/Bradford
2h 25min
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
28 paź
LBA11:25Leeds/Bradford
2h 10min
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
11 gru
LBA13:35Leeds/Bradford
2h 10min
POZ15:45Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Leeds – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Leeds – Polska
Ryanair
30 paź
LBA12:35Leeds/Bradford
2h 25min
KRK15:00Kraków Balice
1 lis
KRK13:50Kraków Balice
2h 35min
LBA16:25Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
30 paź
LBA12:35Leeds/Bradford
2h 25min
KRK15:00Kraków Balice
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
37h 25min
2 przesiadki
LBA15:25Leeds/Bradford
Ryanair
31 paź
LBA09:35Leeds/Bradford
2h 25min
KRK12:00Kraków Balice
3 lis
KRK02:55Kraków Balice
32h 55min
2 przesiadki
LBA11:50Leeds/Bradford
Ryanair
28 paź
LBA11:25Leeds/Bradford
2h 10min
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
31 paź
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
21h 55min
1 przesiadka
LBA16:25Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
31 paź
LBA02:50Leeds/Bradford
32h 40min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
3 lis
KRK02:55Kraków Balice
32h 55min
2 przesiadki
LBA11:50Leeds/Bradford
Ryanair
31 paź
LBA02:50Leeds/Bradford
15h 50min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
3 lis
KRK02:55Kraków Balice
32h 55min
2 przesiadki
LBA11:50Leeds/Bradford

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Leeds – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Leeds – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 222 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Leeds/Bradford – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Leeds/Bradford – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Jet2, i KLM.


Alternatywne trasy Leeds-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena43 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena47 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena51 zł
Loty Newcastle upon Tyne - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena59 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena59 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena94 zł
Loty Birmingham - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena106 zł
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena126 zł
Loty Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena165 zł

Podobne loty: Leeds – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Leeds – Polska