Cheap flights z Kraków na Mauritius from 3 373 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 4.2
sob. 11.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Mauritius-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Mauritius

Znaleziono najlepszą cenę

3 373 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 35min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Mauritius w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 3 373 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Mauritius w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 14 831 zł.
Najszybszy lot Kraków-Mauritius zajmuje 16h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Mauritius. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Port Louis Mauritius.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Mauritius?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Mauritius?

Austrian Airlines. Air France, Austrian Airlines i Emirates to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Mauritius.

Która trasa podróży Kraków – Mauritius jest najtańsza?

Kraków Balice - Port Louis Mauritius. Wybierz trasę Kraków Balice - Port Louis Mauritius, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Mauritius.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Mauritius

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Mauritius, zmieniając zakładki
KLM
11 mar
KRK11:50Kraków Balice
38h 35min
2 przesiadki
MRU03:25Port Louis Mauritius
21 mar
MRU18:50Port Louis Mauritius
27h 00min
2 przesiadki
KRK21:50Kraków Balice
3 425 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 mar
KRK11:50Kraków Balice
38h 35min
2 przesiadki
MRU03:25Port Louis Mauritius
21 mar
MRU18:50Port Louis Mauritius
27h 00min
2 przesiadki
KRK21:50Kraków Balice
3 460 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
16 mar
KRK03:25Kraków Balice
23h 15min
1 przesiadka
MRU02:40Port Louis Mauritius
26 mar
MRU05:45Port Louis Mauritius
15h 35min
1 przesiadka
KRK21:20Kraków Balice
3 720 zł
Znajdź podobne
Emirates
2 maj
KRK08:50Kraków Balice
25h 50min
1 przesiadka
MRU10:40Port Louis Mauritius
12 maj
MRU17:50Port Louis Mauritius
16h 00min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
3 784 zł
Znajdź podobne
Air France
27 kwi
KRK11:50Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
MRU04:25Port Louis Mauritius
12 maj
MRU18:50Port Louis Mauritius
14h 45min
1 przesiadka
KRK09:35Kraków Balice
3 867 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
KRK01:45Kraków Balice
28h 35min
2 przesiadki
MRU06:20Port Louis Mauritius
20 lut
MRU03:50Port Louis Mauritius
17h 35min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
3 555 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Mauritius w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
10 lut
KRK15:35Kraków Balice
33h 30min
2 przesiadki
MRU01:05Port Louis Mauritius
3 373 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
KRK15:35Kraków Balice
33h 30min
2 przesiadki
MRU01:05Port Louis Mauritius
3 581 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
KRK16:40Kraków Balice
32h 25min
3 przesiadki
MRU01:05Port Louis Mauritius
3 590 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Mauritius

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Mauritius
Air France
7 lut
KRK11:50Kraków Balice
17h 35min
2 przesiadki
MRU05:25Port Louis Mauritius
12 kwi
MRU05:20Port Louis Mauritius
31h 45min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
3 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK01:45Kraków Balice
28h 35min
2 przesiadki
MRU06:20Port Louis Mauritius
20 lut
MRU03:50Port Louis Mauritius
17h 35min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
3 572 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lut
KRK01:00Kraków Balice
21h 30min
2 przesiadki
MRU22:30Port Louis Mauritius
12 kwi
MRU05:20Port Louis Mauritius
39h 05min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
4 689 zł
Znajdź podobne
SWISS
7 lut
KRK01:00Kraków Balice
21h 30min
2 przesiadki
MRU22:30Port Louis Mauritius
22 lut
MRU03:00Port Louis Mauritius
35h 40min
2 przesiadki
KRK14:40Kraków Balice
5 066 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lut
KRK09:30Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
MRU01:40Port Louis Mauritius
23 lut
MRU03:50Port Louis Mauritius
32h 00min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
5 785 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lut
KRK01:00Kraków Balice
21h 30min
2 przesiadki
MRU22:30Port Louis Mauritius
10 kwi
MRU03:30Port Louis Mauritius
18h 15min
1 przesiadka
KRK21:45Kraków Balice
5 902 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Mauritius

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Mauritius z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian AirlinesCenaOd 1 850 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
SWISSCenaOd 2 109 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
8,2

Wejście na pokład

8,2

Komfort

8,6

Załoga

7,3

Rozrywka

7,7

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

Szukaj lotów SWISS
Air FranceCenaOd 2 698 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
Szukaj lotów Air France
KLMCenaOd 2 710 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

Szukaj lotów KLM
LufthansaCenaOd 2 842 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa
EmiratesCenaOd 2 902 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Emirates

Loty KLM: Kraków – Mauritius

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Mauritius
KLM
11 mar
KRK11:50Kraków Balice
38h 35min
2 przesiadki
MRU03:25Port Louis Mauritius
21 mar
MRU18:50Port Louis Mauritius
27h 00min
2 przesiadki
KRK21:50Kraków Balice
3 425 zł
Znajdź podobne
KLM
12 mar
KRK12:50Kraków Balice
17h 35min
2 przesiadki
MRU06:25Port Louis Mauritius
20 mar
MRU18:50Port Louis Mauritius
20h 20min
2 przesiadki
KRK15:10Kraków Balice
4 421 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lut
KRK01:00Kraków Balice
21h 30min
2 przesiadki
MRU22:30Port Louis Mauritius
12 kwi
MRU05:20Port Louis Mauritius
39h 05min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
4 689 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Kraków – Mauritius

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Kraków – Mauritius
Austrian Airlines
16 mar
KRK03:25Kraków Balice
23h 15min
1 przesiadka
MRU02:40Port Louis Mauritius
26 mar
MRU05:45Port Louis Mauritius
15h 35min
1 przesiadka
KRK21:20Kraków Balice
3 720 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lut
KRK09:30Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
MRU01:40Port Louis Mauritius
23 lut
MRU03:50Port Louis Mauritius
32h 00min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
5 785 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lut
KRK09:30Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
MRU01:40Port Louis Mauritius
24 lut
MRU06:20Port Louis Mauritius
29h 30min
1 przesiadka
KRK11:50Kraków Balice
6 105 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Mauritius oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Mauritius, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines, Lufthansa i Emirates. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Kraków-Mauritius

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Port Louis
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena2 992 zł
Loty Kraków - Port Louis
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena3 460 zł
Loty Katowice - Port Louis
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena3 447 zł
Loty Gdańsk - Port Louis
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena3 442 zł
Loty Poznań - Port Louis
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 962 zł
Loty Wrocław - Port Louis
Najkrótszy czas lotu13h 50min
Najniższa cena4 404 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Mauritius

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Mauritius

Loty do innych miast: Mauritius

Mauritius to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Mauritius jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Mauritius i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Mauritius, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Mauritius momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Mauritius, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Mauritius) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.