Loty Europa Polska Gdańsk Kolonia - Gdańsk

Loty Kolonia-Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kolonia - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolonia - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
16:15
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
222 PLN
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
16:15
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
349 PLN
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:40
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
16:20
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
357 PLN
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:40
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
16:20
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
357 PLN
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
16:15
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
222 PLN
Wizz Air
Wizz Air
CGN
16:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
16:15
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
349 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kolonia-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
wrzesień
Najtańsza pora roku na lot Kolonia - Gdańsk to wrzesień. Najdroższa pora to grudzień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Kolonia - Gdańsk są około 143% droższe w południe niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kolonia-Gdańsk.
NAJTAŃSZA TRASA
Kolonia/Bonn - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Kolonia/Bonn - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kolonia - Gdańsk.
CGN
Kolonia/Bonn
GDN
Gdańsk Rębiechowo
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
32 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kolonia - Gdańsk to 32 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Kolonia – Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolonia-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 35 min
Najszybszy lot Kolonia-Gdańsk zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie
Wt i So
Bezpośrednie loty Kolonia-Gdańsk – wtorek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Gdańsk
1 lotnisko
W pobliżu miasta Gdańsk znajduje się 1 lotnisko: Gdańsk Rębiechowo (GDN).

Porównanie cen w miastach Kolonia i Gdańsk

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kolonia i Gdańsk)
Jedzenie
Niedroga restauracja
43 PLN
Kolonia
20 PLN
Gdańsk
fast food
Danie w McDonald's
30,30 PLN
Kolonia
18 PLN
Gdańsk
Napój
0,33 l
10,21 PLN
Kolonia
4,77 PLN
Gdańsk
Kawa
Cappuccino
10,98 PLN
Kolonia
9 PLN
Gdańsk
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
12,56 PLN
Kolonia
3,24 PLN
Gdańsk

Kolonia - loty do:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Kolonia - Gdańsk