Loty Europa Polska Kraków Kolonia - Kraków

Loty Kolonia-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kolonia - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolonia - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
CGN
10:35
Lotnisko Kolonia/Bonn
10h 45min
1 przesiadka
21:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
5h 00min
1 przesiadka
13:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
397 PLN
Ryanair
Ryanair
CGN
12:25
Lotnisko Kolonia/Bonn
8h 15min
1 przesiadka
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
19:30
Lotnisko Kraków Balice
4h 15min
1 przesiadka
23:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
516 PLN
Ryanair
Ryanair
CGN
17:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
5h 20min
1 przesiadka
22:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
5h 00min
1 przesiadka
13:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
527 PLN
Lufthansa
Lufthansa
CGN
21:30
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 05min
1 przesiadka
00:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
KRK
14:30
Lotnisko Kraków Balice
3h 20min
1 przesiadka
17:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
642 PLN
Lufthansa
Lufthansa
CGN
14:15
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 25min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
KRK
14:30
Lotnisko Kraków Balice
3h 20min
1 przesiadka
17:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
642 PLN
Lufthansa
Lufthansa
CGN
10:20
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 30min
1 przesiadka
13:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
KRK
14:30
Lotnisko Kraków Balice
3h 20min
1 przesiadka
17:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
642 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kolonia-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
luty
Najtańsza pora roku na lot Kolonia - Kraków to luty. Najdroższa pora to styczeń.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Kolonia - Kraków są około 134% droższe rano niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kolonia-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Kolonia/Bonn - Kraków Balice
Wybierz trasę Kolonia/Bonn - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kolonia - Kraków.
CGN
Kolonia/Bonn
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
44 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kolonia - Kraków to 44 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Kolonia – Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolonia-Kraków
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 10 min
Najszybszy lot Kolonia-Kraków zajmuje 3 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Kolonia-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kolonia/Bonn - Kraków Balice.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Porównanie cen w miastach Kolonia i Kraków

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kolonia i Kraków)
Jedzenie
Niedroga restauracja
43 PLN
Kolonia
22,25 PLN
Kraków
fast food
Danie w McDonald's
30,22 PLN
Kolonia
20,12 PLN
Kraków
Napój
0,33 l
10,19 PLN
Kolonia
4,11 PLN
Kraków
Kawa
Cappuccino
10,95 PLN
Kolonia
7,96 PLN
Kraków
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
12,52 PLN
Kolonia
3,83 PLN
Kraków

Kolonia - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Kolonia - Kraków