Cheap flights z Japonii do Polski from 1 585 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 14.12
śr. 21.12

Informacje o trasie Polska-Japonia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Japonia-Polska

Najkrótszy czas lotu

14h 50min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Japonia-Polska zajmuje 14h 50min.
Bezpośrednie loty Japonia-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Japonia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Japonia – Polska?

Qatar Airways. China Southern i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Japonia-Polska.

Która trasa podróży Japonia – Polska jest najtańsza?

Osaka Kansai Intl - Warszawa Chopina. Wybierz trasę Osaka Kansai Intl - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Japonia - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Japonia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Japonia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 sty
KIX04:55Osaka Kansai Intl
34h 10min
2 przesiadki
WAW15:05Warszawa Chopina
2 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
29h 55min
2 przesiadki
KIX16:40Osaka Kansai Intl
4 055 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
22 sty
KIX18:20Osaka Kansai Intl
42h 05min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Chopina
28 sty
WAW12:00Warszawa Chopina
31h 35min
2 przesiadki
KIX19:35Osaka Kansai Intl
4 732 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 sty
NRT17:30Tokio Narita
20h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
10 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
19h 55min
1 przesiadka
NRT04:20Tokio Narita
5 373 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
3 mar
NRT04:45Tokio Narita
30h 50min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Chopina
9 mar
WAW04:25Warszawa Chopina
14h 25min
1 przesiadka
NRT18:50Tokio Narita
5 613 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
14 lut
NRT16:55Tokio Narita
22h 10min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
30 mar
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 55min
1 przesiadka
NRT07:35Tokio Narita
6 027 zł
Znajdź podobne
LOT
14 sty
NRT17:30Tokio Narita
17h 35min
1 przesiadka
WRO11:05Wrocław-Strachowice
31 sty
WRO12:20Wrocław-Strachowice
18h 05min
1 przesiadka
NRT06:25Tokio Narita
8 022 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Japonia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Japonia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, LOT i Singapore Airlines.
Kilka linii lotniczych
24 mar
NRT05:00Tokio Narita
46h 10min
3 przesiadki
WAW03:10Warszawa Chopina
1 585 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
13 lut
NRT13:40Tokio Narita
48h 45min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Chopina
3 031 zł
Znajdź podobne
Emirates
13 lut
NRT17:30Tokio Narita
20h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
3 294 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Japonia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Japonia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar AirwaysCenaOd 3 454 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
China SouthernCenaOd 4 520 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów China Southern

Loty Turkish Airlines: Japonia – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Japonia – Polska
Turkish Airlines
3 mar
NRT04:45Tokio Narita
30h 50min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Chopina
9 mar
WAW04:25Warszawa Chopina
14h 25min
1 przesiadka
NRT18:50Tokio Narita
5 613 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 sty
HND17:50Tokio-Haneda
27h 00min
1 przesiadka
WAW20:50Warszawa Chopina
10 lut
WAW14:20Warszawa Chopina
16h 25min
1 przesiadka
HND06:45Tokio-Haneda
5 765 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 sty
HND17:50Tokio-Haneda
27h 00min
1 przesiadka
WAW20:50Warszawa Chopina
25 sty
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
HND06:45Tokio-Haneda
5 791 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Japonia – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Japonia – Polska
Emirates
31 sty
NRT17:30Tokio Narita
20h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
10 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
19h 55min
1 przesiadka
NRT04:20Tokio Narita
5 373 zł
Znajdź podobne
Emirates
14 sty
NRT17:30Tokio Narita
20h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
22 sty
WAW08:25Warszawa Chopina
19h 55min
1 przesiadka
NRT04:20Tokio Narita
5 520 zł
Znajdź podobne
Emirates
3 sty
NRT17:30Tokio Narita
20h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
10 sty
WAW08:25Warszawa Chopina
19h 55min
1 przesiadka
NRT04:20Tokio Narita
5 529 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Japonia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Japonia – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Qatar Airways i China Southern.


Alternatywne trasy Japonia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Tokio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena4 817 zł
Loty Tokio - Poznań
Najkrótszy czas lotu39h 35min
Najniższa cena7 381 zł
Loty Osaka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu27h 35min
Najniższa cena4 055 zł
Loty Lotnisko Sapporo Chitose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu27h 30min
Najniższa cena6 441 zł
Loty Tokio - Wrocław
Najkrótszy czas lotu33h 55min
Najniższa cena6 121 zł
Loty Nagoja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena8 387 zł
Loty Osaka - Kraków
Najkrótszy czas lotu35h 40min
Najniższa cena6 401 zł
Loty Kumamoto - Wrocław
Najkrótszy czas lotu27h 35min
Najniższa cena11 454 zł
Loty Tokushima - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena9 758 zł
Loty Tokio - Kraków
Najkrótszy czas lotu34h 25min
Najniższa cena6 143 zł
Loty Hiroszima - Warszawa
Najkrótszy czas lotu27h 10min
Najniższa cena7 447 zł
Loty Osaka - Wrocław
Najkrótszy czas lotu31h 10min
Najniższa cena5 845 zł

Loty podobne do tych na trasie Japonia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Japonia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Japonia – Polska według Twoich preferencji.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Japonia – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Japonia – Polska.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Japonia – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.