Tanie loty na trasie Dania – Poznań od 82 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Poznań-Dania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dania-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę634 złNajlepsza oferta na podróż Dania – Poznań w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 634 zł. Najlepsza cena lotu Dania – Poznań w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 82 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Dania-Poznań zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Dania-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kopenhaga-Kastrup - Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko Billund - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Aarhus - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Dania - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Dania – Poznań?

Ryanair

LOT, Ryanair i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Dania-Poznań.

Która trasa podróży Dania – Poznań jest najtańsza?

Billund - Poznań Ławica

Wybierz trasę Billund - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dania - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Dania - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dania - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
10 kwi
BLL13:25Billund
1h 15min
POZ14:40Poznań Ławica
17 kwi
POZ11:45Poznań Ławica
1h 15min
BLL13:00Billund
Kilka linii lotniczych
17 mar
CPH18:45Kopenhaga-Kastrup
12h 25min
1 przesiadka
POZ07:10Poznań Ławica
18 mar
POZ14:05Poznań Ławica
21h 20min
1 przesiadka
CPH11:25Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
10 kwi
BLL13:25Billund
1h 15min
POZ14:40Poznań Ławica
17 kwi
POZ11:45Poznań Ławica
1h 15min
BLL13:00Billund
LOT
9 maj
CPH15:45Kopenhaga-Kastrup
4h 05min
1 przesiadka
POZ19:50Poznań Ławica
8 sie
POZ07:50Poznań Ławica
21h 50min
1 przesiadka
CPH05:40Kopenhaga-Kastrup
Kilka linii lotniczych
17 mar
CPH18:45Kopenhaga-Kastrup
12h 25min
1 przesiadka
POZ07:10Poznań Ławica
18 mar
POZ15:00Poznań Ławica
27h 20min
2 przesiadki
CPH18:20Kopenhaga-Kastrup
KLM
13 kwi
CPH02:00Kopenhaga-Kastrup
7h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
24 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
8h 15min
1 przesiadka
CPH18:30Kopenhaga-Kastrup

Znajdź najtańsze oferty lotów Dania - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Dania – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
6 lut
BLL05:40Billund
24h 50min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
6 lut
BLL05:40Billund
29h 05min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Ryanair
8 lut
BLL06:10Billund
10h 05min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Dania – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Dania – Poznań
Kilka linii lotniczych
6 lut
BLL14:15Billund
16h 15min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
9 lut
POZ06:45Poznań Ławica
33h 15min
2 przesiadki
BLL16:00Billund
Ryanair
5 lut
BLL03:35Billund
8h 45min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
10 lut
POZ03:30Poznań Ławica
5h 30min
1 przesiadka
BLL09:00Billund
Kilka linii lotniczych
6 lut
BLL05:40Billund
29h 05min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
9 lut
POZ06:45Poznań Ławica
33h 15min
2 przesiadki
BLL16:00Billund
LOT
7 lut
BLL05:45Billund
13h 30min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
14 lut
POZ00:35Poznań Ławica
4h 35min
1 przesiadka
BLL05:10Billund
Ryanair
6 lut
BLL14:15Billund
16h 15min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
13 lut
POZ05:25Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
BLL13:40Billund
Kilka linii lotniczych
6 lut
BLL05:40Billund
29h 05min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
13 lut
POZ05:25Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
BLL13:40Billund

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Dania – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Dania – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 93 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
SAS
CenaOd 451 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 523 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Dania – Poznań

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Dania – Poznań
LOT
9 maj
CPH15:45Kopenhaga-Kastrup
4h 05min
1 przesiadka
POZ19:50Poznań Ławica
8 sie
POZ07:50Poznań Ławica
21h 50min
1 przesiadka
CPH05:40Kopenhaga-Kastrup
LOT
14 kwi
CPH06:30Kopenhaga-Kastrup
6h 50min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
24 kwi
POZ17:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
CPH05:40Kopenhaga-Kastrup
LOT
14 kwi
CPH06:30Kopenhaga-Kastrup
6h 50min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
19 kwi
POZ17:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
CPH05:40Kopenhaga-Kastrup

Loty Ryanair: Dania – Poznań

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Dania – Poznań
Ryanair
10 kwi
BLL13:25Billund
1h 15min
POZ14:40Poznań Ławica
17 kwi
POZ11:45Poznań Ławica
1h 15min
BLL13:00Billund
Ryanair
10 kwi
BLL13:25Billund
1h 15min
POZ14:40Poznań Ławica
17 kwi
POZ11:45Poznań Ławica
1h 15min
BLL13:00Billund
Ryanair
3 mar
BLL01:30Billund
28h 40min
2 przesiadki
POZ06:10Poznań Ławica
9 mar
POZ02:00Poznań Ławica
27h 15min
1 przesiadka
BLL05:15Billund

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Dania – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Dania – Poznań Ławica, takie jak LOT, Ryanair i SAS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Dania-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena164 zł
Loty Kopenhaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena188 zł
Loty Kopenhaga - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena25 zł
Loty Billund - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena41 zł
Loty Billund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena208 zł
Loty Aarhus - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena331 zł
Loty Aarhus - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena491 zł
Loty Billund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena29 zł
Loty Aarhus - Kraków
Najkrótszy czas lotu28h 55min
Najniższa cena274 zł
Loty Kopenhaga - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena233 zł
Loty Kopenhaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena245 zł
Loty Aalborg - Kraków
Najkrótszy czas lotu28h 30min
Najniższa cena380 zł

Loty podobne do tych na trasie Dania – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Dania – Poznań