Tanie loty na trasie Brazylia – Polska od 2 142 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Brazylia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Brazylia-Polska

Najkrótszy czas lotu

14h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Brazylia-Polska zajmuje 14h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Brazylia-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko São Paulo-Guarulhos - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko São Paulo-Guarulhos - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Rio de Janeiro-Galeão - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Brazylia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Brazylia – Polska?

KLM

KLM, Lufthansa i TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Brazylia-Polska.

Która trasa podróży Brazylia – Polska jest najtańsza?

São Paulo-Guarulhos - Warszawa Chopina

Wybierz trasę São Paulo-Guarulhos - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Brazylia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Brazylia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Brazylia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 lis
GRU12:30São Paulo-Guarulhos
19h 05min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Chopina
31 sty
WAW02:30Warszawa Chopina
16h 30min
1 przesiadka
GRU19:00São Paulo-Guarulhos
3 675 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
13 gru
GRU12:30São Paulo-Guarulhos
18h 40min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
31 sty
WAW02:30Warszawa Chopina
16h 30min
1 przesiadka
GRU19:00São Paulo-Guarulhos
3 769 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 paź
GIG16:50Rio de Janeiro-Galeão
20h 00min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
11 lis
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 05min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 773 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 lis
GIG17:50Rio de Janeiro-Galeão
31h 05min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
30 lis
WAW09:40Warszawa Chopina
33h 25min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 840 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lis
GIG15:50Rio de Janeiro-Galeão
15h 20min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
16 lis
KRK01:00Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
GIG17:40Rio de Janeiro-Galeão
4 212 zł
Znajdź podobne
Air France
9 lis
GIG15:40Rio de Janeiro-Galeão
21h 50min
2 przesiadki
KRK13:30Kraków Balice
16 lis
KRK06:40Kraków Balice
34h 35min
2 przesiadki
GIG17:15Rio de Janeiro-Galeão
4 419 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Brazylia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Brazylia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, GOL i Lufthansa.
TAP AIR PORTUGAL
19 lis
GRU18:15São Paulo-Guarulhos
32h 45min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Chopina
2 142 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lis
GRU11:20São Paulo-Guarulhos
26h 20min
2 przesiadki
WAW13:40Warszawa Chopina
2 200 zł
Znajdź podobne
GOL
11 paź
GRU15:10São Paulo-Guarulhos
35h 00min
1 przesiadka
KRK02:10Kraków Balice
2 725 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Brazylia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Brazylia – Polska
Lufthansa
7 lip
GRU11:15São Paulo-Guarulhos
20h 00min
2 przesiadki
WAW07:15Warszawa Chopina
18 wrz
WAW02:00Warszawa Chopina
23h 35min
2 przesiadki
GRU01:35São Paulo-Guarulhos
6 574 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
CGH11:20São Paulo-Congonhas
19h 55min
2 przesiadki
WAW07:15Warszawa Chopina
18 wrz
WAW05:15Warszawa Chopina
27h 20min
2 przesiadki
CGH08:35São Paulo-Congonhas
6 740 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 lip
GRU19:50São Paulo-Guarulhos
27h 30min
2 przesiadki
WAW23:20Warszawa Chopina
31 sie
WAW04:55Warszawa Chopina
25h 25min
2 przesiadki
GRU06:20São Paulo-Guarulhos
7 448 zł
Znajdź podobne
Emirates
6 lip
GRU21:25São Paulo-Guarulhos
29h 50min
1 przesiadka
WAW03:15Warszawa Chopina
31 sie
WAW17:25Warszawa Chopina
24h 35min
1 przesiadka
GRU18:00São Paulo-Guarulhos
7 784 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lip
GRU15:15São Paulo-Guarulhos
21h 55min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina
3 sie
WAW13:10Warszawa Chopina
29h 20min
1 przesiadka
GRU18:30São Paulo-Guarulhos
8 008 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 lip
GRU22:40São Paulo-Guarulhos
29h 35min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Chopina
21 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
21h 20min
1 przesiadka
GRU11:00São Paulo-Guarulhos
8 210 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Brazylia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Brazylia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 2 457 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
TAP AIR PORTUGALCenaOd 2 998 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
Szukaj lotów TAP AIR PORTUGAL
LufthansaCenaOd 4 958 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty SWISS: Brazylia – Polska

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Brazylia – Polska
SWISS
1 lis
GIG17:50Rio de Janeiro-Galeão
31h 05min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
30 lis
WAW09:40Warszawa Chopina
33h 25min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 840 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 lis
GIG17:50Rio de Janeiro-Galeão
31h 05min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
30 lis
WAW04:35Warszawa Chopina
38h 30min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 849 zł
Znajdź podobne
SWISS
4 lis
GRU15:30São Paulo-Guarulhos
17h 10min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
19 lis
KRK01:00Kraków Balice
28h 50min
2 przesiadki
GRU05:50São Paulo-Guarulhos
4 513 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Brazylia – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Brazylia – Polska
Lufthansa
28 paź
GIG16:50Rio de Janeiro-Galeão
20h 00min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
11 lis
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 05min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 773 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 lis
GIG17:50Rio de Janeiro-Galeão
14h 20min
1 przesiadka
WAW08:10Warszawa Chopina
30 lis
WAW14:00Warszawa Chopina
29h 05min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 791 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 lis
GIG17:50Rio de Janeiro-Galeão
14h 20min
1 przesiadka
WAW08:10Warszawa Chopina
30 lis
WAW14:00Warszawa Chopina
29h 05min
2 przesiadki
GIG19:05Rio de Janeiro-Galeão
3 800 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Brazylia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Brazylia – Polska, takie jak KLM i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Brazylia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty São Paulo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena3 675 zł
Loty Porto Alegre - Kraków
Najkrótszy czas lotu28h 05min
Najniższa cena3 693 zł
Loty São Paulo - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 10min
Najniższa cena4 513 zł
Loty Rio de Janeiro - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena3 791 zł
Loty Porto Alegre - Warszawa
Najkrótszy czas lotu33h 30min
Najniższa cena4 871 zł
Loty Rio de Janeiro - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena4 212 zł
Loty Belo Horizonte - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 50min
Najniższa cena4 741 zł
Loty Florianópolis - Warszawa
Najkrótszy czas lotu36h 15min
Najniższa cena6 749 zł
Loty Kurytyba - Kraków
Najkrótszy czas lotu33h 35min
Najniższa cena19 050 zł
Loty Brasília - Kraków
Najkrótszy czas lotu37h 00min
Najniższa cena11 880 zł
Loty Vitória - Warszawa
Najkrótszy czas lotu60h 10min
Najniższa cena9 971 zł
Loty Salvador - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena9 662 zł

Loty podobne do tych na trasie Brazylia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Brazylia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Brazylia – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Brazylia – Polska z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Brazylia – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Brazylia – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.