Loty Europa Polska Kraków Amsterdam - Kraków

Tanie loty Amsterdam - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Kraków-Amsterdam

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Amsterdam-Kraków
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Amsterdam-Kraków zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Amsterdam-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Amsterdam-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Amsterdam - Kraków to luty. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
po południu
Loty Amsterdam - Kraków są około 30% droższe wieczorem niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, SAS i Transavia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Amsterdam-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Amsterdam-Schiphol - Kraków Balice
Wybierz trasę Amsterdam-Schiphol - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Amsterdam - Kraków.
AMS
Amsterdam-Schiphol
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Amsterdam - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Amsterdam - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Amsterdam - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
25 lut
15:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 50min
KRK
17:10
Lotnisko Kraków Balice
KLM
28 lut
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
AMS
09:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
577 zł
easyJet
easyJet
10 lut
10:30
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
10h 40min
1 przesiadka
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
easyJet
11 lut
12:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
AMS
23:10
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
592 zł
SAS
SAS
10 kwi
09:00
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
7h 00min
1 przesiadka
KRK
16:00
Lotnisko Kraków Balice
SAS
15 kwi
15:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
3h 50min
1 przesiadka
AMS
19:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
638 zł
KLM
KLM
25 lut
15:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 50min
KRK
17:10
Lotnisko Kraków Balice
KLM
28 lut
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
AMS
09:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
577 zł
Lufthansa
Lufthansa
03 lut
20:50
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
3h 45min
1 przesiadka
KRK
00:35
+1
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
07 lut
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
AMS
11:20
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
684 zł
Lufthansa
Lufthansa
07 lut
09:55
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
10 lut
18:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
AMS
23:35
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
688 zł

Alternatywne trasy Amsterdam-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Amsterdam - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
332 zł
Groningen - Kraków
Najkrótszy czas lotu
29h 30min
Najniższa cena
1 367 zł

Amsterdam - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Amsterdam - Kraków