Cheap flights z Alicante do Polski from 155 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Alicante

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Alicante-Polska

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Alicante-Polska zajmuje 3h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Alicante-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Alicante - Lotnisko Warszawa Modlin, Lotnisko Alicante - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Alicante - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Alicante - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Alicante – Polska?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Alicante-Polska.

Która trasa podróży Alicante – Polska jest najtańsza?

Alicante - Poznań Ławica. Wybierz trasę Alicante - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Alicante - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Alicante - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Alicante - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
29 lis
ALC06:10Alicante
6h 25min
1 przesiadka
WMI12:35Warszawa Modlin
30 lis
WMI01:20Warszawa Modlin
3h 35min
ALC04:55Alicante
Kilka linii lotniczych
12 paź
ALC18:05Alicante
17h 45min
1 przesiadka
POZ11:50Poznań Ławica
17 paź
POZ03:00Poznań Ławica
27h 05min
1 przesiadka
ALC06:05Alicante
Wizz Air
17 gru
ALC14:20Alicante
3h 25min
WAW17:45Warszawa Chopina
17 sty
WAW09:55Warszawa Chopina
3h 45min
ALC13:40Alicante
KLM
17 lis
ALC13:50Alicante
28h 35min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Chopina
20 lis
WAW14:40Warszawa Chopina
13h 50min
1 przesiadka
ALC04:30Alicante
Ryanair
16 lis
ALC05:25Alicante
10h 15min
1 przesiadka
WMI15:40Warszawa Modlin
20 lis
WMI14:20Warszawa Modlin
3h 35min
ALC17:55Alicante
Norwegian
3 gru
ALC06:30Alicante
22h 00min
1 przesiadka
WAW04:30Warszawa Chopina
9 gru
WAW07:00Warszawa Chopina
22h 45min
1 przesiadka
ALC05:45Alicante

Znajdź najtańsze oferty lotów Alicante - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Alicante – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
28 lis
ALC08:05Alicante
22h 05min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 paź
ALC18:15Alicante
13h 50min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Wizz Air
3 gru
ALC14:20Alicante
3h 25min
WAW17:45Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Alicante – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Alicante – Polska
Ryanair
2 paź
ALC05:30Alicante
9h 15min
1 przesiadka
GDN14:45Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
6h 50min
1 przesiadka
ALC08:50Alicante
Kilka linii lotniczych
3 paź
ALC04:55Alicante
14h 25min
2 przesiadki
WMI19:20Warszawa Modlin
6 paź
WMI11:35Warszawa Modlin
6h 15min
1 przesiadka
ALC17:50Alicante
Ryanair
28 wrz
ALC17:10Alicante
18h 00min
2 przesiadki
WMI11:10Warszawa Modlin
12 paź
WMI09:00Warszawa Modlin
9h 30min
1 przesiadka
ALC18:30Alicante
Kilka linii lotniczych
28 wrz
ALC20:40Alicante
10h 35min
1 przesiadka
WMI07:15Warszawa Modlin
12 paź
WMI03:05Warszawa Modlin
14h 25min
1 przesiadka
ALC17:30Alicante
Ryanair
3 paź
ALC06:35Alicante
13h 35min
1 przesiadka
WMI20:10Warszawa Modlin
6 paź
WMI11:35Warszawa Modlin
6h 15min
1 przesiadka
ALC17:50Alicante
Kilka linii lotniczych
28 wrz
ALC20:40Alicante
11h 05min
1 przesiadka
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
5 paź
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
12h 00min
1 przesiadka
ALC17:30Alicante

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 283 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Załoga pokładowa znudzona i obojętna. Chyba nie o to chodzi w tym zawodzie. Napoje gazowane ciepłe :(. Przeciętność

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty KLM: Alicante – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Alicante – Polska
KLM
17 lis
ALC13:50Alicante
28h 35min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Chopina
20 lis
WAW14:40Warszawa Chopina
13h 50min
1 przesiadka
ALC04:30Alicante
KLM
11 paź
ALC13:15Alicante
17h 55min
1 przesiadka
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
19 paź
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
21h 40min
1 przesiadka
ALC05:25Alicante
KLM
11 paź
ALC13:15Alicante
17h 55min
1 przesiadka
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
17 paź
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
21h 40min
1 przesiadka
ALC05:25Alicante

Loty Wizz Air: Alicante – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Alicante – Polska
Wizz Air
17 gru
ALC14:20Alicante
3h 25min
WAW17:45Warszawa Chopina
17 sty
WAW09:55Warszawa Chopina
3h 45min
ALC13:40Alicante
Wizz Air
15 gru
ALC13:40Alicante
3h 25min
WAW17:05Warszawa Chopina
17 sty
WAW09:55Warszawa Chopina
3h 45min
ALC13:40Alicante
Wizz Air
15 gru
ALC13:40Alicante
3h 25min
WAW17:05Warszawa Chopina
17 sty
WAW09:55Warszawa Chopina
3h 45min
ALC13:40Alicante

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Alicante – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Alicante – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Alicante-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena460 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena387 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena445 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena281 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena358 zł
Loty Alicante - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena363 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena479 zł
Loty Walencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena310 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena426 zł
Loty Walencja - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena344 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena387 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena411 zł

Loty podobne do tych na trasie Alicante – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Alicante – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Alicante – Polska według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Alicante – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Alicante – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Alicante – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.