Tanie loty na trasie Afryka – Polska od 629 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Afryka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Afryka-Polska

Najkrótszy czas lotu

4h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Afryka-Polska zajmuje 4h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Afryka-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Sun City Pilansberg - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Kair Cairo Intl - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Johannesburg - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Afryka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Afryka – Polska?

Aegean Airlines

Aegean Airlines, Austrian Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Afryka-Polska.

Która trasa podróży Afryka – Polska jest najtańsza?

Marrakesz-Menara - Kraków Balice

Wybierz trasę Marrakesz-Menara - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Afryka - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Afryka - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Afryka - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
12 cze
TUN22:15Tunis Carthage
5h 50min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 55min
1 przesiadka
TUN07:55Tunis Carthage
Air France
13 cze
TUN22:00Tunis Carthage
18h 35min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 sie
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 05min
1 przesiadka
TUN21:45Tunis Carthage
LOT
13 cze
CAI07:00Kair Cairo Intl
4h 15min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 paź
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 00min
CAI15:00Kair Cairo Intl
1 006 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 cze
TUN22:00Tunis Carthage
18h 35min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 sie
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
8h 35min
2 przesiadki
TUN21:45Tunis Carthage
1 144 zł
Znajdź podobne
KLM
13 cze
TUN22:00Tunis Carthage
8h 35min
2 przesiadki
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 sie
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
8h 35min
2 przesiadki
TUN21:45Tunis Carthage
1 396 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
16 lis
CAI23:40Kair Cairo Intl
13h 15min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
25 lis
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
13h 25min
1 przesiadka
CAI19:50Kair Cairo Intl
1 404 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Afryka - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Afryka – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i LOT.
Kilka linii lotniczych
20 cze
TUN09:00Tunis Carthage
33h 10min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
21 wrz
ALG12:25Algier Houari Boumediene
18h 20min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
24 cze
CAI07:00Kair Cairo Intl
4h 15min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Afryka – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Afryka – Polska
Kilka linii lotniczych
1 cze
TUN13:45Tunis Carthage
28h 25min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
11 cze
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
2 przesiadki
TUN06:35Tunis Carthage
1 465 zł
Znajdź podobne
LOT
1 cze
CAI07:00Kair Cairo Intl
4h 15min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 00min
CAI15:00Kair Cairo Intl
1 517 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
3 cze
CAI11:45Kair Cairo Intl
6h 55min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
16 cze
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
1 przesiadka
CAI10:45Kair Cairo Intl
1 560 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
31 maj
TUN22:15Tunis Carthage
5h 50min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
11 cze
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
TUN07:35Tunis Carthage
1 652 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
2 cze
CAI23:10Kair Cairo Intl
6h 35min
1 przesiadka
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
16 cze
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
CAI20:50Kair Cairo Intl
2 167 zł
Znajdź podobne
LOT
1 cze
CAI07:00Kair Cairo Intl
4h 15min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 00min
CAI15:00Kair Cairo Intl
1 612 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Afryka – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Afryka – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 737 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Ukraine International AirlinesCenaOd 996 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
Aegean AirlinesCenaOd 1 176 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines
SWISSCenaOd 1 400 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,5

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Austrian AirlinesCenaOd 1 441 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
Turkish AirlinesCenaOd 2 136 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines
ITA AirwaysCenaOd 2 173 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
Qatar AirwaysCenaOd 2 326 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
EmiratesCenaOd 2 342 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates

Loty Lufthansa: Afryka – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Afryka – Polska
Lufthansa
12 cze
TUN22:15Tunis Carthage
5h 50min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 55min
1 przesiadka
TUN07:55Tunis Carthage
Lufthansa
12 cze
TUN22:15Tunis Carthage
18h 35min
2 przesiadki
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 55min
1 przesiadka
TUN07:55Tunis Carthage
1 036 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 cze
TUN22:15Tunis Carthage
15h 10min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
2 przesiadki
TUN07:55Tunis Carthage
1 092 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Afryka – Polska

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Afryka – Polska
Air France
13 cze
TUN22:00Tunis Carthage
18h 35min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 sie
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 05min
1 przesiadka
TUN21:45Tunis Carthage
Air France
13 cze
TUN22:00Tunis Carthage
18h 35min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
21 wrz
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
9h 35min
1 przesiadka
TUN21:45Tunis Carthage
Air France
13 cze
TUN14:45Tunis Carthage
23h 10min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 00min
1 przesiadka
TUN05:50Tunis Carthage
1 001 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Afryka – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Afryka – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Ukraine International Airlines i Turkish Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Afryka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kair - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena1 469 zł
Loty Addis Abeba - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena3 056 zł
Loty Johannesburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena1 942 zł
Loty Akra - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena3 008 zł
Loty Algier - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena1 942 zł
Loty Jaunde - Warszawa
Najkrótszy czas lotu34h 55min
Najniższa cena4 023 zł
Loty Tunis - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena1 465 zł
Loty Johannesburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu23h 50min
Najniższa cena3 333 zł
Loty Harare - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena5 006 zł
Loty Szarm el-Szejk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena2 987 zł
Loty Port Louis - Warszawa
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena4 612 zł
Loty Lusaka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena4 798 zł

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Afryka – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Afryka – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Afryka – Polska.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Afryka – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.