Rezerwuj loty z Flair Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Fakty o Flair Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Flair Airlines

Najtańsza trasa

34 zł

Najpopularniejsza trasa

YUL - YYZ

Najkrótszy lot

1h 00min

Najdłuższy lot

5h 00min
Najtańsze połączenie Flair Airlines na trasie Abbotsford – Calgary kosztuje 34 zł
Trasa Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl – Toronto-Lester B. Pearson jest obecnie najpopularniejsza w liniach Flair Airlines
Najkrótszy lot liniami Flair Airlines trwa 1h 00min i odbywa się na trasie Vancouver (YVR) – Kelowna (YLW)
Najdłuższy lot liniami Flair Airlines na trasie Toronto (YKF) – Vancouver (YVR) trwa 5h 00min

Flair Airlines – opinie

6,2
OKNa podstawie 47 zweryfikowanych opinii gości
4,2Rozrywka
7,2Załoga
6,2Ogólnie
6,8Wejście na pokład
4,7Jedzenie
6,3Komfort

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Flair Airlines

Flair Airlines nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Flair Airlines obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Deer Lake. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Swoop.

Calgary, Vancouver Intl i Abbotsford to główne porty lotnicze obsługiwane przez Flair Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Flair Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Flair Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Flair Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Flair Airlines pod numerem +1 204 285 0844 lub odwiedzając stronę flairair.ca.

Aktualnie lot na trasie Abbotsford - Calgary z 0 przesiadkami za 133 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Flair Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Flair Airlines, podróż na trasie Abbotsford - Calgary z 0 przesiadkami za 34 zł jest najtańszą opcją.

W liniach Flair Airlines obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 43x33x15 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Flair Airlines

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Kanada? Zarezerwuj lot międzynarodowy Flair Airlines do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Flair Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Flair Airlines
pt. 10/7