Wypożyczalnie samochodów Mitylena

Mitylena tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Mitylena, Lesbos, Grecja
24 sty — 31 sty
Zwrot w miejscu odbioru
Mitylena, Lesbos, Grecja
ndz 24.1
Południe
ndz 31.1
Południe

Wypożyczalnie samochodów Mitylena

Mitylena - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 9.6

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Mitylena — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Samos

Wynajem samochodów Mitylena

W tym miesiącu 53 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Mitylena.

Mitylena – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Mitylena – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Mitylena - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu luty?

Wypożyczenie samochodu na weekend (luty) w mieście Mitylena kosztuje średnio 124 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 124 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 57 zł do 123 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Mitylena?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Caldera. Wynajem auta w mieście Mitylena kosztuje średnio 71 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 57 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Mitylena. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Autounion Car Rental na terenie miasta Mitylena?

W mieście Mitylena najwięcej wypożyczalni ma Autounion Car Rental. W 3 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 97 zł za dzień.

Mitylena – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Mitylena wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Mitylena, Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu styczeń?

Jeśli interesuje Cię Mitylena, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu styczeń wynosi tam 10°C, a opady 130 mm.

styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Mitylena – styczeń to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Mitylena. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Mitylena i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Opel Corsa, Fiat Panda i Ford Ka.

Czy pogoda w mieście Mitylena jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Region Wyspy Egejskie Północne?

Region Wyspy Egejskie Północne to region w którym średnie temperatury (styczeń) wahają się w granicach 10°C, a opady 130 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Mitylena.


Zacznij planować swoją podróż do: Mitylena

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Mitylena

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Mitylena
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Mitylena

    Znajdź hotele w: Mitylena