Wypożyczalnie samochodów Makarska, Chorwacja

Makarska, Chorwacja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Makarska, Chorwacja
21 kwi — 28 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Makarska, Chorwacja
śr 21.4
Południe
śr 28.4
Południe

Wypożyczalnie samochodów Makarska

Makarska, Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 4 opiniach


Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Tucepi Beach126,4 km
Makarska Beach130,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Makarska Beach63,7 km
Tucepi Beach67,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Makarska Beach27,0 km
Tucepi Beach30,3 km

Makarska, Chorwacja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Dubrownik

Wynajem samochodów Makarska

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Makarska 159 razy.

Makarska – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Makarska – Avis i Sixt są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Makarska, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

maj – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Makarska zaczynają się od ok. 98 zł do 224 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 33 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 77 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Makarska?

Podczas wizyty w mieście Makarska najlepsze ceny oferuje Sixt. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 180 zł za dzień i są dostępne w punkcie wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Makarska nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Sixt czy AVAX) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Makarska – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Jeśli maj to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Makarska, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 82 mm a temperatura oscyluje w okolicach 17°C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 361 zł dziennie w mieście Makarska.

Ile wypożyczalni ma Last Minute na terenie miasta Makarska?

Last Minute to popularna wypożyczalnia w mieście Makarska, Chorwacja, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Makarska, Chorwacja oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 187 zł dziennie.

Makarska, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Makarska. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Makarska, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Makarska, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Makarska w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 9°C i opadów rzędu 90 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Makarska – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Makarska. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Makarska i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat 500, Volkswagen Polo i Volkswagen Golf.

Czy pogoda w mieście Makarska jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Żupania splicko-dalmatyńska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Makarska i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Żupania splicko-dalmatyńska to średnie temperatury w granicach 10°C i opady rzędu 76 mm.


Samochody w innych miastach - Chorwacja

Chorwacja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Zagrzeb, Zadar czy Split

Zacznij planować swoją podróż do: Makarska