Tani wynajem aut Coffs Harbour, Australia

Coffs Harbour, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Coffs Harbour, NSW, Australia
1 sie — 8 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Coffs Harbour, NSW, Australia
ndz 1.8
Południe
ndz 8.8
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Coffs Harbour

Coffs Harbour, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

5,0

Komfort

5,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

5,0

Jakość a cena

5,0
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Coffs Harbour, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Port Macquarie

Wynajem samochodów Coffs Harbour

W tym miesiącu 1 użytkownik momondo szukał wynajmu samochodu w mieście Coffs Harbour.

Coffs Harbour – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Coffs Harbour – Hertz to wypożyczalnia, która przeprowadza dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Coffs Harbour, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Coffs Harbour to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 110 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 110 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Coffs Harbour, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Coffs Harbour wynosi średnio 12 °C a przewidywane opady 70 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Coffs Harbour – lipiec to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Coffs Harbour. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Coffs Harbour i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Hyundai Accent.

Czy pogoda w mieście Coffs Harbour jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nowa Południowa Walia?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 11 °C i opady w granicach 67,5 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Coffs Harbour.


Zacznij planować swoją podróż do: Coffs Harbour