Tanie loty na trasie Split – Gdańsk od 255 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Gdańsk-Split

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Split-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

255 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

pon

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Split - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 255 zł. Najlepsza oferta na lot Split - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 455 zł.
Najszybszy lot Split-Gdańsk zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Split-Gdańsk – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Split - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Kiedy loty Split – Gdańsk są najtańsze?

rano

Loty Split - Gdańsk są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Split – Gdańsk jest najtańsza?

Split - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Split - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Split - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Split - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Split - Gdańsk, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 sie
SPU15:50Split
20h 35min
2 przesiadki
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
2 przesiadki
SPU18:00Split
Wizz Air
23 sie
SPU13:50Split
25h 25min
2 przesiadki
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
2 przesiadki
SPU18:00Split
Kilka linii lotniczych
23 sie
SPU17:45Split
18h 40min
2 przesiadki
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
2 przesiadki
SPU18:00Split
Duże linie lotnicze
22 sie
SPU22:15Split
8h 15min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
24 sie
GDN22:10Gdańsk Rębiechowo
9h 15min
2 przesiadki
SPU07:25Split
1 591 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sie
SPU17:45Split
18h 40min
2 przesiadki
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
2 przesiadki
SPU18:00Split
Kilka linii lotniczych
23 sie
SPU13:50Split
14h 20min
1 przesiadka
GDN04:10Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
2 przesiadki
SPU18:00Split

Znajdź najtańsze oferty lotów Split - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Split – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
25 wrz
SPU18:30Split
25h 10min
2 przesiadki
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
26 wrz
SPU16:50Split
2h 05min
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 wrz
SPU18:20Split
25h 45min
1 przesiadka
GDN20:05Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Split – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Split – Gdańsk
Kilka linii lotniczych
8 lip
SPU08:00Split
9h 15min
1 przesiadka
GDN17:15Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
7h 30min
1 przesiadka
SPU09:10Split
1 465 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
SPU02:15Split
9h 00min
2 przesiadki
GDN11:15Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
7h 30min
1 przesiadka
SPU09:10Split
1 793 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
SPU16:50Split
2h 05min
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN10:05Gdańsk Rębiechowo
6h 55min
1 przesiadka
SPU17:00Split
1 922 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
SPU13:30Split
26h 50min
2 przesiadki
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
34h 20min
2 przesiadki
SPU12:55Split
2 111 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
SPU11:15Split
41h 40min
3 przesiadki
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
42h 35min
2 przesiadki
SPU06:40Split
3 177 zł
Znajdź podobne

Loty Duże linie lotnicze: Split – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Duże linie lotnicze na lot Split – Gdańsk
Duże linie lotnicze
22 sie
SPU22:15Split
8h 15min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
24 sie
GDN22:10Gdańsk Rębiechowo
9h 15min
2 przesiadki
SPU07:25Split
1 591 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
22 sie
SPU22:15Split
8h 15min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
25h 30min
2 przesiadki
SPU08:40Split
1 658 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
22 sie
SPU23:55Split
4h 40min
1 przesiadka
GDN04:35Gdańsk Rębiechowo
23 sie
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
27h 20min
1 przesiadka
SPU09:55Split
1 945 zł
Znajdź podobne

  • Split – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Split – Gdańsk Rębiechowo wynosi ok. 1215,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 40min.



Alternatywne trasy Split-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena1 102 zł
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena448 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena574 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena421 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena359 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena1 152 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena713 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena650 zł

Loty podobne do tych na trasie Split – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Split – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Gdańsk jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Split – Gdańsk i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Split – Gdańsk, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Split – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Split – Gdańsk, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Gdańsk) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.