Cheap flights z Split do Kraków from 121 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 10.10
pon. 17.10

Informacje o trasie Kraków-Split

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Split-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

121 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Split - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 121 zł. Najlepsza oferta na lot Split - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 270 zł.
Najszybszy lot Split-Kraków zajmuje 1h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Split-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Split - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Split - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Split – Kraków są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Split – Kraków są najtańsze?

rano. Loty Split - Kraków są około 10% droższe po południu niż rano.

Która trasa podróży Split – Kraków jest najtańsza?

Split - Kraków Balice. Wybierz trasę Split - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Split - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Split - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Split - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU05:40Split
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
17 paź
KRK01:30Kraków Balice
1h 35min
SPU03:05Split
Norwegian
19 paź
SPU17:25Split
11h 55min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
28 paź
KRK08:30Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
SPU06:20Split
Austrian Airlines
21 paź
SPU11:15Split
8h 10min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 paź
KRK10:30Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
SPU10:25Split
Lufthansa
10 lut
SPU02:35Split
5h 10min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
13 lut
KRK01:00Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
SPU10:50Split
1 297 zł
Znajdź podobne
KLM
4 lis
SPU13:00Split
18h 10min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
11 lis
KRK01:00Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
SPU11:15Split
1 380 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU05:40Split
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
17 paź
KRK02:15Kraków Balice
10h 50min
2 przesiadki
SPU13:05Split

Znajdź najtańsze oferty lotów Split - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Split – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
28 paź
SPU03:45Split
1h 35min
KRK05:20Kraków Balice
Wizz Air
14 paź
SPU03:45Split
1h 35min
KRK05:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 paź
SPU18:35Split
16h 05min
2 przesiadki
KRK10:40Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Split – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Split – Kraków
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU05:40Split
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
17 paź
KRK01:30Kraków Balice
1h 35min
SPU03:05Split
Austrian Airlines
12 paź
SPU11:15Split
22h 35min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
15 paź
KRK10:30Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
SPU10:25Split
Kilka linii lotniczych
14 paź
SPU03:45Split
1h 35min
KRK05:20Kraków Balice
16 paź
KRK18:05Kraków Balice
19h 00min
2 przesiadki
SPU13:05Split
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU05:40Split
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
17 paź
KRK02:15Kraków Balice
10h 50min
2 przesiadki
SPU13:05Split
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU17:55Split
14h 45min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
17 paź
KRK01:30Kraków Balice
1h 35min
SPU03:05Split
Kilka linii lotniczych
15 paź
SPU05:40Split
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
17 paź
KRK03:05Kraków Balice
14h 45min
1 przesiadka
SPU17:50Split

Loty Norwegian: Split – Kraków

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Split – Kraków
Norwegian
19 paź
SPU17:25Split
11h 55min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
28 paź
KRK08:30Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
SPU06:20Split
Norwegian
20 paź
SPU06:15Split
10h 35min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
26 paź
KRK08:25Kraków Balice
21h 05min
1 przesiadka
SPU05:30Split
1 520 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Split – Kraków

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Split – Kraków
Austrian Airlines
21 paź
SPU11:15Split
8h 10min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 paź
KRK10:30Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
SPU10:25Split
Austrian Airlines
12 paź
SPU11:15Split
22h 35min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
15 paź
KRK10:30Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
SPU10:25Split
Austrian Airlines
29 paź
SPU11:10Split
8h 15min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
1 lis
KRK03:25Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
SPU10:25Split
1 239 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Split – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Split – Kraków Balice, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Split – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Split są od siebie oddalone o 775,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 1h 35min.



Alternatywne trasy Split-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena398 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena437 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena588 zł
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 044 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena826 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena1 739 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu31h 00min
Najniższa cena1 112 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena680 zł

Loty podobne do tych na trasie Split – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Split – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Split – Kraków. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Split – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Split – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Split – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.