Tanie loty Poznań - Badenia-Wirtembergia

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Badenia-Wirtembergia-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Badenia-Wirtembergia
Znaleziono najlepszą cenę1 465 złNajlepsza cena za lot Poznań – Badenia-Wirtembergia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 465 zł
Najkrótszy czas lotu1h 25minNajszybszy lot Poznań-Badenia-Wirtembergia zajmuje 1h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Badenia-Wirtembergia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Stuttgart Echterdingen i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Badenia-Wirtembergia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Badenia-Wirtembergia?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Badenia-Wirtembergia.

Która trasa podróży Poznań – Badenia-Wirtembergia jest najtańsza?

Poznań Ławica - Frankfurt nad Menem

Wybierz trasę Poznań Ławica - Frankfurt nad Menem, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Badenia-Wirtembergia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Badenia-Wirtembergia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Badenia-Wirtembergia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
POZ02:00Poznań Ławica
10h 35min
1 przesiadka
FRA12:35Frankfurt nad Menem
12 lis
FRA02:00Frankfurt nad Menem
8h 50min
1 przesiadka
POZ10:50Poznań Ławica
Ryanair
11 lis
POZ13:10Poznań Ławica
27h 25min
2 przesiadki
FRA16:35Frankfurt nad Menem
14 lis
FRA05:50Frankfurt nad Menem
24h 40min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
LOT
4 sty
POZ07:50Poznań Ławica
6h 15min
1 przesiadka
FRA14:05Frankfurt nad Menem
8 sty
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 00min
1 przesiadka
POZ07:00Poznań Ławica
Lufthansa
4 sty
POZ09:35Poznań Ławica
1h 25min
FRA11:00Frankfurt nad Menem
8 sty
FRA16:15Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ17:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
10 lis
POZ06:45Poznań Ławica
30h 10min
2 przesiadki
FRA12:55Frankfurt nad Menem
12 lis
FRA13:30Frankfurt nad Menem
28h 00min
2 przesiadki
POZ17:30Poznań Ławica
KLM
6 gru
POZ09:20Poznań Ławica
18h 55min
1 przesiadka
STR04:15Stuttgart Echterdingen
9 gru
STR13:20Stuttgart Echterdingen
19h 30min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Badenia-Wirtembergia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Badenia-Wirtembergia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
16 lis
POZ02:00Poznań Ławica
13h 05min
1 przesiadka
FRA15:05Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
17 lis
POZ06:45Poznań Ławica
30h 10min
2 przesiadki
FRA12:55Frankfurt nad Menem
Ryanair
21 lis
POZ02:05Poznań Ławica
27h 30min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Badenia-Wirtembergia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Badenia-Wirtembergia
Kilka linii lotniczych
30 paź
POZ01:25Poznań Ławica
34h 30min
2 przesiadki
FRA11:55Frankfurt nad Menem
1 lis
FRA07:00Frankfurt nad Menem
31h 20min
2 przesiadki
POZ14:20Poznań Ławica
Ryanair
29 paź
POZ02:40Poznań Ławica
27h 20min
1 przesiadka
FRA06:00Frankfurt nad Menem
5 lis
FRA03:00Frankfurt nad Menem
15h 35min
1 przesiadka
POZ18:35Poznań Ławica
LOT
30 paź
POZ01:25Poznań Ławica
4h 25min
1 przesiadka
FRA05:50Frankfurt nad Menem
1 lis
FRA03:00Frankfurt nad Menem
10h 20min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
30 paź
POZ01:25Poznań Ławica
34h 30min
2 przesiadki
FRA11:55Frankfurt nad Menem
1 lis
FRA14:00Frankfurt nad Menem
17h 30min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
Lufthansa
29 paź
POZ02:15Poznań Ławica
7h 00min
1 przesiadka
STR09:15Stuttgart Echterdingen
31 paź
STR07:00Stuttgart Echterdingen
3h 00min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
1 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 paź
POZ08:15Poznań Ławica
35h 25min
3 przesiadki
FRA19:40Frankfurt nad Menem
1 lis
FRA07:00Frankfurt nad Menem
31h 20min
2 przesiadki
POZ14:20Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Badenia-Wirtembergia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Badenia-Wirtembergia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 451 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 462 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Badenia-Wirtembergia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Badenia-Wirtembergia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, LOT, i Ryanair.


Alternatywne trasy Poznań-Badenia-Wirtembergia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena115 zł
Loty Gdańsk - Karlsruhe
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena182 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena186 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena237 zł
Loty Rzeszów - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena237 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena237 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena253 zł
Loty Lublin - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena261 zł
Loty Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena324 zł
Loty Bydgoszcz - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena474 zł
Loty Zielona Góra - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu13h 50min
Najniższa cena513 zł
Loty Gdańsk - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena533 zł

Podobne loty: Poznań – Badenia-Wirtembergia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Badenia-Wirtembergia