Tanie loty na trasie Polska – Skiatos od 360 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Skiatos-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Skiatos
Najkrótszy czas lotu6h 55minNajszybszy lot Polska-Skiatos zajmuje 6h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Skiatos. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Skiatos, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Skiatos i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Skiatos.
Skiatos — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Skiatos: Skiatos (JSI)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Skiatos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Skiatos?

Aegean Airlines

Aegean Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Skiatos.

Która trasa podróży Polska – Skiatos jest najtańsza?

Kraków Balice - Skiatos

Wybierz trasę Kraków Balice - Skiatos, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Skiatos.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Skiatos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Skiatos, zmieniając zakładki
Ryanair
8 cze
KRK10:40Kraków Balice
22h 50min
2 przesiadki
JSI09:30Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice
Lufthansa
6 cze
KRK15:05Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
JSI03:35Skiatos
21 cze
JSI05:20Skiatos
10h 05min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 cze
KRK18:15Kraków Balice
13h 00min
1 przesiadka
JSI07:15Skiatos
22 cze
JSI05:05Skiatos
9h 35min
1 przesiadka
KRK14:40Kraków Balice
Aegean Airlines
22 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
1 przesiadka
JSI16:15Skiatos
26 maj
JSI17:40Skiatos
13h 05min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 467 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 cze
KRK18:15Kraków Balice
13h 00min
1 przesiadka
JSI07:15Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
12 cze
KRK18:05Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
JSI13:45Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Skiatos w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
14 mar
KRK16:20Kraków Balice
42h 30min
2 przesiadki
JSI10:50Skiatos
Kilka linii lotniczych
14 mar
KRK17:05Kraków Balice
41h 45min
3 przesiadki
JSI10:50Skiatos

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Skiatos

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Skiatos z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aegean Airlines
CenaOd 438 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4

Loty Ryanair: Polska – Skiatos

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Skiatos
Ryanair
8 cze
KRK10:40Kraków Balice
22h 50min
2 przesiadki
JSI09:30Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
12 cze
KRK18:05Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
JSI13:45Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
7 cze
KRK10:05Kraków Balice
17h 40min
2 przesiadki
JSI03:45Skiatos
20 cze
JSI06:30Skiatos
4h 30min
1 przesiadka
KRK11:00Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Skiatos oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Skiatos, takie jak Aegean Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Skiatos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Skiatos
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena1 001 zł
Loty Katowice - Skiatos
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena1 361 zł
Loty Warszawa - Skiatos
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena1 079 zł
Loty Wrocław - Skiatos
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena1 304 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Skiatos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Skiatos