Tanie loty na trasie Polska – Queensland od 3 164 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Queensland-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Queensland

Najkrótszy czas lotu

23h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Queensland zajmuje 23h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Queensland. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Brisbane, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Brisbane i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Brisbane.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Queensland?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Queensland?

Etihad Airways

Air France, China Southern i Etihad Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Queensland.

Która trasa podróży Polska – Queensland jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Brisbane

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Brisbane, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Queensland.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Queensland

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Queensland, zmieniając zakładki
Finnair
10 lis
WAW14:25Warszawa Chopina
42h 50min
2 przesiadki
BNE09:15Brisbane
30 lis
BNE19:40Brisbane
50h 50min
2 przesiadki
WAW22:30Warszawa Chopina
4 692 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
WAW04:25Warszawa Chopina
34h 40min
2 przesiadki
BNE15:05Brisbane
4 mar
BNE05:45Brisbane
40h 05min
2 przesiadki
WAW21:50Warszawa Chopina
5 951 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
38h 40min
1 przesiadka
BNE04:20Brisbane
21 paź
BNE18:40Brisbane
22h 35min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
6 404 zł
Znajdź podobne
Air France
12 paź
KRK08:20Kraków Balice
33h 45min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
22 paź
BNE06:55Brisbane
38h 45min
2 przesiadki
KRK21:40Kraków Balice
6 525 zł
Znajdź podobne
Emirates
19 paź
WAW11:00Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
BNE10:20Brisbane
22 lis
BNE15:55Brisbane
23h 25min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Chopina
7 107 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
4 lis
WAW03:20Warszawa Chopina
38h 55min
2 przesiadki
BNE18:15Brisbane
25 lis
BNE09:45Brisbane
27h 55min
2 przesiadki
WAW13:40Warszawa Chopina
7 157 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Queensland w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Queensland w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, Emirates i Qantas Airways.
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW02:25Warszawa Chopina
41h 55min
2 przesiadki
BNE20:20Brisbane
3 164 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
4 gru
WAW10:45Warszawa Chopina
40h 25min
1 przesiadka
BNE03:10Brisbane
3 832 zł
Znajdź podobne
Air France
7 gru
WAW01:35Warszawa Chopina
37h 30min
2 przesiadki
BNE15:05Brisbane
3 939 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Queensland

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Queensland
Kilka linii lotniczych
10 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
BNE10:20Brisbane
15 sie
BNE06:55Brisbane
33h 20min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Chopina
10 025 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
10 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
BNE10:20Brisbane
15 sie
BNE17:00Brisbane
23h 15min
1 przesiadka
WAW16:15Warszawa Chopina
10 271 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
10 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
30h 35min
2 przesiadki
BNE17:35Brisbane
15 sie
BNE12:15Brisbane
28h 00min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Chopina
11 154 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
30h 35min
2 przesiadki
BNE17:35Brisbane
15 sie
BNE08:10Brisbane
33h 40min
3 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina
13 126 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Queensland

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Queensland z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Etihad AirwaysCenaOd 4 150 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Etihad Airways
Air FranceCenaOd 4 224 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air France
FinnairCenaOd 4 427 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów Finnair
China SouthernCenaOd 4 460 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów China Southern
Singapore AirlinesCenaOd 4 690 złBezpłatne odwołanieOcena
8,0
Szukaj lotów Singapore Airlines
Turkish AirlinesCenaOd 5 960 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 6 134 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
EmiratesCenaOd 6 143 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates
Qantas AirwaysCenaOd 6 158 złBezpłatne odwołanieOcena
6,5
Szukaj lotów Qantas Airways
Air CanadaCenaOd 30 895 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Air Canada

Loty Qatar Airways: Polska – Queensland

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Queensland
Qatar Airways
21 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
38h 40min
1 przesiadka
BNE04:20Brisbane
21 paź
BNE18:40Brisbane
22h 35min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
6 404 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
38h 40min
1 przesiadka
BNE04:20Brisbane
23 paź
BNE18:40Brisbane
22h 35min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
6 444 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
38h 40min
1 przesiadka
BNE04:20Brisbane
21 paź
BNE18:40Brisbane
22h 35min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
6 471 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Polska – Queensland

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Queensland
Air France
12 paź
KRK08:20Kraków Balice
33h 45min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
22 paź
BNE06:55Brisbane
38h 45min
2 przesiadki
KRK21:40Kraków Balice
6 525 zł
Znajdź podobne
Air France
9 paź
KRK07:45Kraków Balice
34h 20min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
22 paź
BNE06:55Brisbane
44h 00min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
7 260 zł
Znajdź podobne
Air France
26 sie
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
33h 55min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
19 wrz
BNE06:55Brisbane
38h 45min
2 przesiadki
GDN21:40Gdańsk Rębiechowo
7 748 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Queensland oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Queensland, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Emirates, Etihad Airways i Qantas Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Emirates, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Queensland

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Brisbane
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena5 714 zł
Loty Kraków - Brisbane
Najkrótszy czas lotu25h 45min
Najniższa cena6 381 zł
Loty Gdańsk - Brisbane
Najkrótszy czas lotu28h 25min
Najniższa cena6 735 zł
Loty Poznań - Brisbane
Najkrótszy czas lotu41h 55min
Najniższa cena6 565 zł
Loty Warszawa - Cairns
Najkrótszy czas lotu36h 05min
Najniższa cena7 578 zł
Loty Warszawa - Coolangatta
Najkrótszy czas lotu36h 00min
Najniższa cena7 587 zł
Loty Katowice - Brisbane
Najkrótszy czas lotu43h 25min
Najniższa cena6 484 zł
Loty Wrocław - Brisbane
Najkrótszy czas lotu28h 10min
Najniższa cena7 497 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Queensland

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Queensland

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Queensland.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Queensland tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Queensland. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Polska – Queensland można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.