Tanie loty na trasie Polska – Pescara od 69 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Pescara-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Pescara
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Polska-Pescara zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Pescara. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Pescara Liberi, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Pescara Liberi i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Pescara Liberi.
Pescara — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Pescara: Pescara Liberi (PSR)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Pescara?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Pescara?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Pescara.

Która trasa podróży Polska – Pescara jest najtańsza?

Kraków Balice - Pescara Liberi

Wybierz trasę Kraków Balice - Pescara Liberi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Pescara.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Pescara

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Pescara, zmieniając zakładki
Ryanair
28 mar
KRK09:50Kraków Balice
1h 45min
PSR11:35Pescara Liberi
4 kwi
PSR12:00Pescara Liberi
1h 45min
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 lut
KTW17:10Katowice-Pyrzowice
25h 55min
1 przesiadka
PSR19:05Pescara Liberi
16 lut
PSR12:40Pescara Liberi
27h 55min
2 przesiadki
KTW16:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
28 mar
WMI05:10Warszawa Modlin
2h 00min
PSR07:10Pescara Liberi
31 mar
PSR05:55Pescara Liberi
4h 55min
1 przesiadka
WMI10:50Warszawa Modlin
Ryanair
28 mar
WMI05:10Warszawa Modlin
2h 00min
PSR07:10Pescara Liberi
31 mar
PSR10:15Pescara Liberi
2h 00min
WMI12:15Warszawa Modlin
Ryanair
28 mar
WMI16:25Warszawa Modlin
12h 50min
1 przesiadka
PSR05:15Pescara Liberi
31 mar
PSR05:55Pescara Liberi
4h 55min
1 przesiadka
WMI10:50Warszawa Modlin
Ryanair
18 lut
KRK07:45Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
PSR04:55Pescara Liberi
21 lut
PSR03:00Pescara Liberi
12h 35min
1 przesiadka
KRK15:35Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Pescara w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Pescara w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
19 mar
WMI02:50Warszawa Modlin
14h 10min
1 przesiadka
PSR17:00Pescara Liberi
Kilka linii lotniczych
19 mar
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
27h 35min
2 przesiadki
PSR05:45Pescara Liberi
Ryanair
12 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
14h 10min
1 przesiadka
PSR16:00Pescara Liberi

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Pescara

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Pescara z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 101 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Polska – Pescara

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Pescara
Ryanair
28 mar
KRK09:50Kraków Balice
1h 45min
PSR11:35Pescara Liberi
4 kwi
PSR12:00Pescara Liberi
1h 45min
KRK13:45Kraków Balice
Ryanair
28 mar
WMI05:10Warszawa Modlin
2h 00min
PSR07:10Pescara Liberi
31 mar
PSR05:55Pescara Liberi
4h 55min
1 przesiadka
WMI10:50Warszawa Modlin
Ryanair
28 mar
WMI05:10Warszawa Modlin
2h 00min
PSR07:10Pescara Liberi
31 mar
PSR10:15Pescara Liberi
2h 00min
WMI12:15Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Pescara Liberi oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Pescara Liberi, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Pescara

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Pescara
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena102 zł
Loty Poznań - Pescara
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena580 zł
Loty Warszawa - Pescara
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena135 zł
Loty Katowice - Pescara
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena200 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Pescara

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Pescara