Tanie loty na trasie Polska – Peru od 1 496 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Peru-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Peru
Najkrótszy czas lotu18h 30minNajszybszy lot Polska-Peru zajmuje 18h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Peru. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Lima-Jorge Chávez, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Lima-Jorge Chávez i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Lima-Jorge Chávez.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Peru?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Peru?

KLM

Air Canada, Air France i American Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Peru.

Która trasa podróży Polska – Peru jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Lima-Jorge Chávez

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Lima-Jorge Chávez, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Peru.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Peru

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Peru, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
48h 00min
3 przesiadki
LIM02:15Lima-Jorge Chávez
18 cze
LIM06:00Lima-Jorge Chávez
28h 45min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 391 zł
Znajdź podobne
Air Europa
4 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 30min
2 przesiadki
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
30 maj
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
28h 50min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 393 zł
Znajdź podobne
KLM
17 mar
KRK02:00Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
LIM21:10Lima-Jorge Chávez
6 kwi
LIM15:55Lima-Jorge Chávez
19h 30min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
4 284 zł
Znajdź podobne
Air France
17 mar
KRK07:40Kraków Balice
35h 40min
2 przesiadki
LIM19:20Lima-Jorge Chávez
6 kwi
LIM14:00Lima-Jorge Chávez
21h 25min
2 przesiadki
KRK11:25Kraków Balice
4 476 zł
Znajdź podobne
United Airlines
7 kwi
KRK02:00Kraków Balice
48h 00min
2 przesiadki
LIM02:00Lima-Jorge Chávez
26 kwi
LIM20:35Lima-Jorge Chávez
32h 20min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
4 921 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 kwi
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
42h 20min
3 przesiadki
LIM08:50Lima-Jorge Chávez
14 maj
LIM12:50Lima-Jorge Chávez
21h 55min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 645 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Peru w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Peru w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
24 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 55min
3 przesiadki
LIM06:55Lima-Jorge Chávez
1 496 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 40min
1 przesiadka
LIM06:55Lima-Jorge Chávez
1 517 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
3 246 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Peru

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Peru
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
30h 40min
2 przesiadki
LIM07:40Lima-Jorge Chávez
15 lut
LIM06:50Lima-Jorge Chávez
25h 20min
2 przesiadki
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 233 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 lut
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
33h 40min
2 przesiadki
LIM00:25Lima-Jorge Chávez
28 lut
LIM03:00Lima-Jorge Chávez
28h 45min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 924 zł
Znajdź podobne
Air France
5 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
23 lut
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
20h 30min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 124 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
36h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
15 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
37h 00min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 161 zł
Znajdź podobne
United Airlines
4 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
44h 50min
2 przesiadki
LIM22:50Lima-Jorge Chávez
16 lut
LIM18:35Lima-Jorge Chávez
51h 00min
2 przesiadki
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 167 zł
Znajdź podobne
Delta
5 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
2 przesiadki
LIM06:35Lima-Jorge Chávez
14 lut
LIM19:45Lima-Jorge Chávez
29h 15min
2 przesiadki
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
5 555 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Peru

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Peru z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Canada
CenaOd 3 426 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
KLM
CenaOd 3 590 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Air France
CenaOd 3 595 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
American Airlines
CenaOd 4 085 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Lufthansa
CenaOd 4 579 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Delta
CenaOd 31 302 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty KLM: Polska – Peru

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Peru
KLM
5 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
36h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
15 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
37h 00min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 161 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 25min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
23 lut
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
21h 45min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 202 zł
Znajdź podobne
KLM
17 mar
KRK02:00Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
LIM21:10Lima-Jorge Chávez
6 kwi
LIM15:55Lima-Jorge Chávez
19h 30min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
4 284 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Polska – Peru

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Peru
Air France
5 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
23 lut
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
20h 30min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 124 zł
Znajdź podobne
Air France
4 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
16 lut
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
34h 25min
1 przesiadka
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
4 280 zł
Znajdź podobne
Air France
17 mar
KRK07:40Kraków Balice
35h 40min
2 przesiadki
LIM19:20Lima-Jorge Chávez
6 kwi
LIM14:00Lima-Jorge Chávez
21h 25min
2 przesiadki
KRK11:25Kraków Balice
4 476 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Peru oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Peru, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: KLM, Air France, i Air Canada.


Alternatywne trasy Polska-Peru

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lima
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena2 645 zł
Loty Kraków - Lima
Najkrótszy czas lotu18h 30min
Najniższa cena2 747 zł
Loty Gdańsk - Lima
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena3 160 zł
Loty Warszawa - Cuzco
Najkrótszy czas lotu32h 38min
Najniższa cena3 573 zł
Loty Katowice - Lima
Najkrótszy czas lotu29h 05min
Najniższa cena3 654 zł
Loty Wrocław - Lima
Najkrótszy czas lotu52h 10min
Najniższa cena3 777 zł
Loty Poznań - Lima
Najkrótszy czas lotu60h 20min
Najniższa cena4 844 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Peru

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Peru

Loty do innych miast: Peru

Peru to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju