Tanie loty na trasie Madryt – Lima od 747 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 27.1
czw 3.2

Informacje o trasie Lima-Madryt

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Madryt-Lima
Znaleziono najlepszą cenę7 918 złNajlepsza oferta na podróż Madryt – Lima w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 7 918 zł. Najlepsza cena lotu Madryt – Lima w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 747 zł.
Najkrótszy czas lotu11h 35minNajszybszy lot Madryt-Lima zajmuje 11h 35min.
Loty bezpośredniewt, śr i ptBezpośrednie loty Madryt-Lima – wtorek, środa i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Iberia i LATAM Airlines.
Lima — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lima: Lima-Jorge Chávez (LIM)

Jak znaleźć najtańsze loty Madryt - Lima?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Madryt – Lima są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Madryt - Lima to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Madryt – Lima są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Madryt – Lima są najtańsze?

rano

Loty Madryt - Lima są około 18% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Madryt – Lima?

Plus Ultra

Air Europa, Avianca i Iberia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Madryt-Lima.

Która trasa podróży Madryt – Lima jest najtańsza?

Madryt-Barajas - Lima-Jorge Chávez

Wybierz trasę Madryt-Barajas - Lima-Jorge Chávez, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Madryt - Lima.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Madryt – Lima?

56 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Madryt - Lima to 56 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Madryt - Lima

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Madryt - Lima, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 kwi
MAD13:10Madryt-Barajas
31h 55min
1 przesiadka
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
2 maj
LIM14:20Lima-Jorge Chávez
18h 00min
1 przesiadka
MAD08:20Madryt-Barajas
1 982 zł
Znajdź podobne
Air France
16 kwi
MAD16:15Madryt-Barajas
28h 50min
2 przesiadki
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
2 maj
LIM14:20Lima-Jorge Chávez
18h 00min
1 przesiadka
MAD08:20Madryt-Barajas
2 061 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lut
MAD01:00Madryt-Barajas
19h 10min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
10 mar
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
36h 55min
1 przesiadka
MAD05:05Madryt-Barajas
2 125 zł
Znajdź podobne
Air Europa
21 kwi
MAD19:55Madryt-Barajas
11h 35min
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
3 maj
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
11h 50min
MAD18:10Madryt-Barajas
2 153 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
21 kwi
MAD19:15Madryt-Barajas
18h 05min
1 przesiadka
LIM13:20Lima-Jorge Chávez
3 maj
LIM19:25Lima-Jorge Chávez
32h 10min
1 przesiadka
MAD03:35Madryt-Barajas
2 193 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 kwi
MAD16:20Madryt-Barajas
28h 45min
1 przesiadka
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
25 kwi
LIM14:20Lima-Jorge Chávez
21h 50min
1 przesiadka
MAD12:10Madryt-Barajas
2 021 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Madryt - Lima w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Madryt – Lima w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeromexico, Air Europa i KLM.
Aeromexico
9 cze
MAD06:55Madryt-Barajas
19h 20min
1 przesiadka
LIM02:15Lima-Jorge Chávez
Air Europa
9 cze
MAD19:55Madryt-Barajas
11h 35min
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
1 198 zł
Znajdź podobne
KLM
6 mar
MAD11:50Madryt-Barajas
32h 20min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
1 262 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Madryt – Lima

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Madryt – Lima
Kilka linii lotniczych
29 sty
MAD01:40Madryt-Barajas
16h 40min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
13 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
36h 55min
1 przesiadka
MAD05:05Madryt-Barajas
2 337 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
MAD01:40Madryt-Barajas
16h 40min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
13 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
19h 55min
2 przesiadki
MAD12:05Madryt-Barajas
2 413 zł
Znajdź podobne
Delta
31 sty
MAD05:45Madryt-Barajas
25h 00min
1 przesiadka
LIM06:45Lima-Jorge Chávez
7 lut
LIM19:45Lima-Jorge Chávez
26h 00min
1 przesiadka
MAD21:45Madryt-Barajas
2 485 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
MAD08:00Madryt-Barajas
36h 10min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
13 lut
LIM14:40Lima-Jorge Chávez
21h 25min
1 przesiadka
MAD12:05Madryt-Barajas
2 369 zł
Znajdź podobne
Air France
28 sty
MAD01:40Madryt-Barajas
16h 40min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
13 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
19h 55min
2 przesiadki
MAD12:05Madryt-Barajas
2 453 zł
Znajdź podobne
Delta
28 sty
MAD05:45Madryt-Barajas
24h 50min
2 przesiadki
LIM06:35Lima-Jorge Chávez
31 sty
LIM07:05Lima-Jorge Chávez
38h 40min
2 przesiadki
MAD21:45Madryt-Barajas
2 489 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Madryt – Lima

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Madryt – Lima z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Plus Ultra
CenaOd 1 037 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Avianca
CenaOd 2 132 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
KLM
CenaOd 2 141 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
LATAM Airlines
CenaOd 2 217 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air Europa
CenaOd 2 229 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,4
Iberia
CenaOd 2 376 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty KLM: Madryt – Lima

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Madryt – Lima
KLM
6 lut
MAD01:00Madryt-Barajas
19h 10min
1 przesiadka
LIM20:10Lima-Jorge Chávez
10 mar
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
36h 55min
1 przesiadka
MAD05:05Madryt-Barajas
2 125 zł
Znajdź podobne
KLM
14 mar
MAD02:00Madryt-Barajas
19h 10min
1 przesiadka
LIM21:10Lima-Jorge Chávez
22 mar
LIM17:10Lima-Jorge Chávez
20h 15min
1 przesiadka
MAD13:25Madryt-Barajas
2 233 zł
Znajdź podobne

Loty Air Europa: Madryt – Lima

Nasze najlepsze oferty Air Europa na lot Madryt – Lima
Air Europa
21 kwi
MAD19:55Madryt-Barajas
11h 35min
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
3 maj
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
11h 50min
MAD18:10Madryt-Barajas
2 153 zł
Znajdź podobne
Air Europa
9 cze
MAD19:55Madryt-Barajas
11h 35min
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
17 cze
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
11h 50min
MAD18:10Madryt-Barajas
2 161 zł
Znajdź podobne
Air Europa
16 kwi
MAD19:55Madryt-Barajas
11h 35min
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
2 maj
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
11h 50min
MAD18:10Madryt-Barajas
2 165 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Madryt-Barajas – Lima-Jorge Chávez oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Madryt-Barajas – Lima-Jorge Chávez, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LATAM Airlines, Plus Ultra i Air Europa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LATAM Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Madryt-Barajas – Lima-Jorge Chávez – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Madryt-Barajas – Lima-Jorge Chávez wynosi 9503,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 11h 35min.