Tanie loty na trasie Polska – Nepal od 718 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Nepal-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Nepal

Najkrótszy czas lotu

11h 35min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Nepal zajmuje 11h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Nepal. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Katmandu Tribhuvan, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Katmandu Tribhuvan i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Katmandu Tribhuvan.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Nepal?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Nepal?

Air China

Air China, Emirates i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Nepal.

Która trasa podróży Polska – Nepal jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Katmandu Tribhuvan

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Katmandu Tribhuvan, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Nepal.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Nepal

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Nepal, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW03:55Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
21 sie
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 00min
1 przesiadka
WAW19:30Warszawa Chopina
3 025 zł
Znajdź podobne
flydubai
3 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 50min
1 przesiadka
KTM10:15Katmandu Tribhuvan
27 wrz
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 10min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Chopina
3 387 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW03:55Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
19 sie
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 10min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Chopina
3 034 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW03:55Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
23 sie
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 10min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Chopina
3 038 zł
Znajdź podobne
flydubai
29 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 50min
1 przesiadka
KTM10:15Katmandu Tribhuvan
16 paź
KTM17:00Katmandu Tribhuvan
26h 30min
1 przesiadka
WAW19:30Warszawa Chopina
3 391 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW03:55Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
25 sie
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 15min
1 przesiadka
WAW19:45Warszawa Chopina
3 061 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Nepal w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Nepal w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
2 sie
WMI18:55Warszawa Modlin
52h 05min
3 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
Kilka linii lotniczych
17 lip
WAW19:05Warszawa Chopina
27h 55min
3 przesiadki
KTM23:00Katmandu Tribhuvan
flydubai
6 lip
KRK08:35Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
KTM00:45Katmandu Tribhuvan
2 066 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Nepal

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Nepal
Kilka linii lotniczych
5 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
13h 35min
1 przesiadka
KTM07:00Katmandu Tribhuvan
4 wrz
KTM11:15Katmandu Tribhuvan
19h 05min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Chopina
4 194 zł
Znajdź podobne
flydubai
5 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
13h 35min
1 przesiadka
KTM07:00Katmandu Tribhuvan
4 wrz
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 00min
1 przesiadka
WAW19:30Warszawa Chopina
4 609 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
5 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
11h 35min
1 przesiadka
KTM01:15Katmandu Tribhuvan
29 sie
KTM23:30Katmandu Tribhuvan
13h 35min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Chopina
6 095 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
5 lip
WAW04:40Warszawa Chopina
17h 50min
2 przesiadki
KTM22:30Katmandu Tribhuvan
31 sie
KTM03:45Katmandu Tribhuvan
29h 35min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Chopina
6 876 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
13h 35min
1 przesiadka
KTM07:00Katmandu Tribhuvan
30 sie
KTM11:15Katmandu Tribhuvan
20h 15min
2 przesiadki
WAW07:30Warszawa Chopina
5 408 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
5 lip
WAW04:40Warszawa Chopina
17h 50min
2 przesiadki
KTM22:30Katmandu Tribhuvan
2 wrz
KTM03:45Katmandu Tribhuvan
29h 35min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Chopina
7 184 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Nepal

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Nepal z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
EmiratesCenaOd 1 519 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates
Air ChinaCenaOd 2 892 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Air China
Turkish AirlinesCenaOd 3 031 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
flydubaiCenaOd 3 264 złBezpłatne odwołanieOcena
6,0
Szukaj lotów flydubai
Qatar AirwaysCenaOd 3 907 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty flydubai: Polska – Nepal

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Polska – Nepal
flydubai
3 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 50min
1 przesiadka
KTM10:15Katmandu Tribhuvan
27 wrz
KTM05:30Katmandu Tribhuvan
14h 10min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Chopina
3 387 zł
Znajdź podobne
flydubai
29 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 50min
1 przesiadka
KTM10:15Katmandu Tribhuvan
16 paź
KTM17:00Katmandu Tribhuvan
26h 30min
1 przesiadka
WAW19:30Warszawa Chopina
3 391 zł
Znajdź podobne
flydubai
1 paź
WAW17:25Warszawa Chopina
18h 50min
1 przesiadka
KTM12:15Katmandu Tribhuvan
31 paź
KTM05:00Katmandu Tribhuvan
16h 05min
1 przesiadka
WAW21:05Warszawa Chopina
3 395 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Polska – Nepal

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Polska – Nepal
Turkish Airlines
5 lip
WAW04:40Warszawa Chopina
17h 50min
2 przesiadki
KTM22:30Katmandu Tribhuvan
31 sie
KTM03:45Katmandu Tribhuvan
29h 35min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Chopina
6 876 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
5 lip
WAW04:40Warszawa Chopina
17h 50min
2 przesiadki
KTM22:30Katmandu Tribhuvan
2 wrz
KTM03:45Katmandu Tribhuvan
29h 35min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Chopina
7 184 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Nepal oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Nepal, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: flydubai, Qatar Airways, i Air China.



Alternatywne trasy Polska-Nepal

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Katmandu
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena3 146 zł
Loty Kraków - Katmandu
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena3 409 zł
Loty Katowice - Katmandu
Najkrótszy czas lotu20h 55min
Najniższa cena3 949 zł
Loty Gdańsk - Katmandu
Najkrótszy czas lotu27h 15min
Najniższa cena3 900 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Nepal

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Nepal

Loty do innych miast: Nepal

Nepal to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Nepal. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Nepal tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Nepal. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Nepal.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.