Tanie loty na trasie Polska – Malta od 95 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malta-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Malta

Najkrótszy czas lotu

2h 50min

Loty bezpośrednie

ndz
Najszybszy lot Polska-Malta zajmuje 2h 50min.
Bezpośrednie loty Polska-Malta – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Malta?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Malta?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Malta MedAir to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Malta.

Która trasa podróży Polska – Malta jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Luqa Malta Intl

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Luqa Malta Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Malta.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Malta

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Malta, zmieniając zakładki
Ryanair
20 cze
WRO15:00Wrocław-Strachowice
15h 45min
1 przesiadka
MLA06:45Luqa Malta Intl
23 cze
MLA09:15Luqa Malta Intl
20h 50min
1 przesiadka
WRO06:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
6 cze
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
6h 45min
1 przesiadka
MLA09:20Luqa Malta Intl
10 cze
MLA16:45Luqa Malta Intl
27h 30min
2 przesiadki
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
8 lis
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
2h 35min
MLA10:50Luqa Malta Intl
12 lis
MLA11:25Luqa Malta Intl
2h 35min
KTW14:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
6h 05min
1 przesiadka
MLA14:15Luqa Malta Intl
15 cze
MLA15:40Luqa Malta Intl
11h 55min
1 przesiadka
WRO03:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
19h 10min
1 przesiadka
MLA11:15Luqa Malta Intl
10 cze
MLA03:35Luqa Malta Intl
7h 40min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
19h 10min
1 przesiadka
MLA11:15Luqa Malta Intl
10 cze
MLA03:35Luqa Malta Intl
7h 40min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Malta w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Malta w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
29 maj
POZ13:30Poznań Ławica
2h 50min
MLA16:20Luqa Malta Intl
Wizz Air
15 lis
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
2h 35min
MLA10:50Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
13 cze
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
6h 45min
1 przesiadka
MLA09:20Luqa Malta Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Malta

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Malta
Ryanair
1 cze
KRK17:00Kraków Balice
18h 50min
1 przesiadka
MLA11:50Luqa Malta Intl
9 cze
MLA04:35Luqa Malta Intl
7h 00min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 maj
POZ13:30Poznań Ławica
2h 50min
MLA16:20Luqa Malta Intl
13 cze
MLA11:50Luqa Malta Intl
24h 15min
2 przesiadki
POZ12:05Poznań Ławica
Wizz Air
30 maj
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
2h 40min
MLA16:55Luqa Malta Intl
3 cze
MLA16:55Luqa Malta Intl
2h 40min
KTW19:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
6h 05min
1 przesiadka
MLA14:15Luqa Malta Intl
17 cze
MLA03:35Luqa Malta Intl
23h 55min
1 przesiadka
WRO03:30Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
29 maj
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
3h 10min
MLA13:55Luqa Malta Intl
13 cze
MLA02:15Luqa Malta Intl
8h 30min
1 przesiadka
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
1 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
3h 10min
MLA05:35Luqa Malta Intl
15 cze
MLA06:00Luqa Malta Intl
3h 05min
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malta

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malta z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 116 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 294 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
LOTCenaOd 450 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Malta MedAirCenaOd 516 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Malta MedAir
ITA AirwaysCenaOd 587 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
SWISSCenaOd 656 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,5

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
airBalticCenaOd 700 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów airBaltic
Air MaltaCenaOd 1 216 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Air Malta

Loty Wizz Air: Polska – Malta

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Malta
Wizz Air
8 lis
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
2h 35min
MLA10:50Luqa Malta Intl
12 lis
MLA11:25Luqa Malta Intl
2h 35min
KTW14:00Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
6 cze
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
2h 40min
MLA16:55Luqa Malta Intl
13 cze
MLA17:30Luqa Malta Intl
2h 40min
KTW20:10Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
5 lip
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2h 55min
MLA04:50Luqa Malta Intl
14 lip
MLA06:40Luqa Malta Intl
2h 50min
WAW09:30Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Ryanair: Polska – Malta

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Malta
Ryanair
20 cze
WRO15:00Wrocław-Strachowice
15h 45min
1 przesiadka
MLA06:45Luqa Malta Intl
23 cze
MLA09:15Luqa Malta Intl
20h 50min
1 przesiadka
WRO06:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
10 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
6h 05min
1 przesiadka
MLA14:15Luqa Malta Intl
15 cze
MLA15:40Luqa Malta Intl
11h 55min
1 przesiadka
WRO03:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
19h 10min
1 przesiadka
MLA11:15Luqa Malta Intl
10 cze
MLA03:35Luqa Malta Intl
7h 40min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Malta oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Malta, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Malta

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena321 zł
Loty Wrocław - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena225 zł
Loty Katowice - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena234 zł
Loty Kraków - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena299 zł
Loty Poznań - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena286 zł
Loty Gdańsk - Luqa
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena273 zł
Loty Szczecin - Luqa
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena668 zł
Loty Rzeszów - Luqa
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena642 zł
Loty Bydgoszcz - Luqa
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena459 zł
Loty Lublin - Luqa
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena1 136 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Malta

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Malta

Loty do innych miast: Malta

Malta to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Malta. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Malta na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Malta dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Malta, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.