Cheap flights z Polski do Lamezia Terme from 154 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lamezia Terme-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Lamezia Terme

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

ndz.

Lamezia Terme — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Lamezia Terme zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Polska-Lamezia Terme – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Smartwings.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lamezia Terme: Lamezia Terme (SUF)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Lamezia Terme?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Lamezia Terme?

Ryanair. ITA Airways, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Lamezia Terme.

Która trasa podróży Polska – Lamezia Terme jest najtańsza?

Kraków Balice - Lamezia Terme. Wybierz trasę Kraków Balice - Lamezia Terme, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Lamezia Terme.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Lamezia Terme

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Lamezia Terme, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lis
KRK07:35Kraków Balice
8h 15min
1 przesiadka
SUF15:50Lamezia Terme
19 lis
SUF04:10Lamezia Terme
7h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
Wizz Air
22 lis
WAW13:00Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
SUF03:35Lamezia Terme
26 lis
SUF04:10Lamezia Terme
13h 40min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
Ryanair
9 lis
WMI05:05Warszawa Modlin
9h 50min
1 przesiadka
SUF14:55Lamezia Terme
12 lis
SUF06:40Lamezia Terme
10h 00min
1 przesiadka
WMI16:40Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
22 lis
WMI13:55Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
SUF03:35Lamezia Terme
26 lis
SUF04:10Lamezia Terme
12h 30min
2 przesiadki
WMI16:40Warszawa Modlin
Wizz Air
13 paź
KRK16:05Kraków Balice
12h 45min
1 przesiadka
SUF04:50Lamezia Terme
18 paź
SUF13:45Lamezia Terme
6h 50min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 paź
KRK02:20Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
SUF11:50Lamezia Terme
16 paź
SUF17:55Lamezia Terme
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:30Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Lamezia Terme w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Lamezia Terme w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
25 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
11h 40min
1 przesiadka
SUF03:35Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
15 paź
WMI15:50Warszawa Modlin
12h 35min
1 przesiadka
SUF04:25Lamezia Terme
Wizz Air
15 paź
WAW14:45Warszawa Chopina
13h 40min
1 przesiadka
SUF04:25Lamezia Terme

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Lamezia Terme

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
8 paź
KRK16:05Kraków Balice
12h 20min
1 przesiadka
SUF04:25Lamezia Terme
11 paź
SUF06:50Lamezia Terme
8h 15min
1 przesiadka
KRK15:05Kraków Balice
Ryanair
6 paź
KTW03:20Katowice-Pyrzowice
24h 15min
2 przesiadki
SUF03:35Lamezia Terme
9 paź
SUF17:55Lamezia Terme
13h 45min
1 przesiadka
KTW07:40Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
4 paź
WAW14:45Warszawa Chopina
13h 40min
1 przesiadka
SUF04:25Lamezia Terme
17 paź
SUF06:40Lamezia Terme
21h 35min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Chopina
Ryanair
6 paź
KRK03:00Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
SUF11:50Lamezia Terme
9 paź
SUF17:55Lamezia Terme
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 paź
KRK16:05Kraków Balice
12h 20min
1 przesiadka
SUF04:25Lamezia Terme
11 paź
SUF09:05Lamezia Terme
10h 35min
2 przesiadki
KRK19:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 paź
WAW14:45Warszawa Chopina
13h 25min
1 przesiadka
SUF04:10Lamezia Terme
17 paź
SUF09:40Lamezia Terme
22h 00min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lamezia Terme

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lamezia Terme z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 83 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Szybko i sprawnie, obsługa w Gdańsku rewelacyjna.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
SmartwingsCenaOd 739 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings
LufthansaCenaOd 768 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
ITA AirwaysCenaOd 1 032 złBezpłatne odwołanieOcena
6,3
Szukaj lotów ITA Airways
SWISSCenaOd 1 141 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,7

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS

Loty Wizz Air: Polska – Lamezia Terme

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Lamezia Terme
Wizz Air
22 lis
WAW13:00Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
SUF03:35Lamezia Terme
26 lis
SUF04:10Lamezia Terme
13h 40min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
Wizz Air
13 paź
KRK16:05Kraków Balice
12h 45min
1 przesiadka
SUF04:50Lamezia Terme
18 paź
SUF13:45Lamezia Terme
6h 50min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
Wizz Air
22 lis
WAW10:25Warszawa Chopina
17h 10min
2 przesiadki
SUF03:35Lamezia Terme
26 lis
SUF04:10Lamezia Terme
13h 40min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina

Loty KLM: Polska – Lamezia Terme

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Lamezia Terme
KLM
9 lis
WAW14:40Warszawa Chopina
18h 15min
2 przesiadki
SUF08:55Lamezia Terme
12 lis
SUF01:00Lamezia Terme
17h 25min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Chopina
1 015 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lut
WAW11:50Warszawa Chopina
30h 10min
2 przesiadki
SUF18:00Lamezia Terme
19 lut
SUF01:15Lamezia Terme
17h 10min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Chopina
1 025 zł
Znajdź podobne
KLM
3 lis
WAW15:40Warszawa Chopina
18h 20min
2 przesiadki
SUF10:00Lamezia Terme
9 lis
SUF01:20Lamezia Terme
36h 35min
2 przesiadki
WAW13:55Warszawa Chopina
1 050 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Lamezia Terme oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Lamezia Terme, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Smartwings i ITA Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Lamezia Terme

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena368 zł
Loty Kraków - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena363 zł
Loty Katowice - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena448 zł
Loty Warszawa - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena1 104 zł
Loty Poznań - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena1 458 zł
Loty Kraków - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena970 zł
Loty Wrocław - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu31h 15min
Najniższa cena1 298 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Lamezia Terme

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Lamezia Terme

    Dlaczego warto korzystać z momondo?

    Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Lamezia Terme.

    Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Lamezia Terme na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

    Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Polska – Lamezia Terme.

    Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Lamezia Terme, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Lamezia Terme) i powiadomi Cię o ich zmianach.


    Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
    Elastyczne podróże
    momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
    Eksperckie analizy
    Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
    Alerty cenowe
    Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.