Tanie loty na trasie Polska – Kalamata od 532 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kalamata-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kalamata
Najkrótszy czas lotu5h 30minNajszybszy lot Polska-Kalamata zajmuje 5h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kalamata. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kalamata, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kalamata i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kalamata.
Kalamata — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kalamata: Kalamata (KLX)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kalamata?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kalamata?

Ryanair

Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kalamata.

Która trasa podróży Polska – Kalamata jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Kalamata

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kalamata, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kalamata.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kalamata

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kalamata, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 lip
KRK14:50Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
KLX04:25Kalamata
23 lip
KLX17:05Kalamata
27h 00min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
Ryanair
17 lip
KRK11:05Kraków Balice
17h 20min
1 przesiadka
KLX04:25Kalamata
23 lip
KLX06:15Kalamata
15h 05min
2 przesiadki
KRK21:20Kraków Balice
Lufthansa
26 cze
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 55min
1 przesiadka
KLX17:55Kalamata
3 lip
KLX13:20Kalamata
5h 30min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 186 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
31 maj
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 20min
2 przesiadki
KLX15:35Kalamata
5 cze
KLX13:20Kalamata
5h 30min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 206 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 lip
KRK03:00Kraków Balice
25h 25min
2 przesiadki
KLX04:25Kalamata
23 lip
KLX06:15Kalamata
15h 05min
2 przesiadki
KRK21:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK18:40Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
KLX04:50Kalamata
22 lip
KLX06:30Kalamata
5h 25min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kalamata w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
24 sty
KRK01:00Kraków Balice
27h 55min
3 przesiadki
KLX04:55Kalamata
1 404 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sty
KRK11:50Kraków Balice
17h 05min
3 przesiadki
KLX04:55Kalamata
1 531 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Kalamata

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Kalamata
Kilka linii lotniczych
24 sty
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
2 przesiadki
KLX04:55Kalamata
27 sty
KLX12:45Kalamata
41h 55min
2 przesiadki
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
5 665 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kalamata

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kalamata z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 405 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Aegean Airlines
CenaOd 892 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 1 008 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Polska – Kalamata

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Kalamata
Lufthansa
26 cze
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 55min
1 przesiadka
KLX17:55Kalamata
3 lip
KLX13:20Kalamata
5h 30min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 186 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 maj
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 30min
1 przesiadka
KLX13:30Kalamata
5 cze
KLX13:20Kalamata
4h 50min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 321 zł
Znajdź podobne

Loty Aegean Airlines: Polska – Kalamata

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Polska – Kalamata
Aegean Airlines
31 maj
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 20min
2 przesiadki
KLX15:35Kalamata
5 cze
KLX13:20Kalamata
5h 30min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 206 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
17 mar
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
46h 40min
2 przesiadki
KLX12:20Kalamata
20 mar
KLX04:00Kalamata
15h 40min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 345 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
27 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
33h 00min
2 przesiadki
KLX15:35Kalamata
5 cze
KLX13:20Kalamata
5h 30min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 361 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kalamata oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kalamata, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Aegean Airlines, i Ryanair.


Alternatywne trasy Polska-Kalamata

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kalamata
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena532 zł
Loty Katowice - Kalamata
Najkrótszy czas lotu25h 45min
Najniższa cena964 zł
Loty Kraków - Kalamata
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena615 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kalamata

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kalamata