Cheap flights z Pescara do Kraków from 91 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Informacje o trasie Kraków-Pescara

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Pescara-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

91 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Pescara - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 91 zł. Najlepsza oferta na lot Pescara - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 900 zł.
Najszybszy lot Pescara-Kraków zajmuje 1h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Pescara-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Pescara Liberi - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Pescara - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Pescara – Kraków są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Pescara - Kraków to Kwiecień. Najdroższa pora to Luty.

Która trasa podróży Pescara – Kraków jest najtańsza?

Pescara Liberi - Kraków Balice

Wybierz trasę Pescara Liberi - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Pescara - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Pescara - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Pescara - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
21 paź
PSR02:40Pescara Liberi
3h 35min
1 przesiadka
KRK06:15Kraków Balice
24 paź
KRK16:00Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
PSR05:15Pescara Liberi
Kilka linii lotniczych
22 sie
PSR17:10Pescara Liberi
1h 45min
KRK18:55Kraków Balice
1 wrz
KRK16:05Kraków Balice
13h 10min
1 przesiadka
PSR05:15Pescara Liberi
Ryanair
8 paź
PSR03:35Pescara Liberi
6h 00min
1 przesiadka
KRK09:35Kraków Balice
11 paź
KRK06:50Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
PSR19:40Pescara Liberi
Kilka linii lotniczych
6 wrz
PSR08:25Pescara Liberi
3h 30min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
13 wrz
KRK17:15Kraków Balice
13h 45min
1 przesiadka
PSR07:00Pescara Liberi
Ryanair
22 sie
PSR17:10Pescara Liberi
1h 45min
KRK18:55Kraków Balice
26 sie
KRK15:25Kraków Balice
1h 45min
PSR17:10Pescara Liberi
Kilka linii lotniczych
21 paź
PSR02:40Pescara Liberi
3h 35min
1 przesiadka
KRK06:15Kraków Balice
24 paź
KRK02:15Kraków Balice
8h 45min
2 przesiadki
PSR11:00Pescara Liberi

Znajdź najtańsze oferty lotów Pescara - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Pescara – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
15 wrz
PSR19:05Pescara Liberi
23h 55min
1 przesiadka
KRK19:00Kraków Balice
Ryanair
12 paź
PSR07:05Pescara Liberi
6h 45min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 paź
PSR19:25Pescara Liberi
17h 00min
2 przesiadki
KRK12:25Kraków Balice

Loty Ryanair: Pescara – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Pescara – Kraków
Ryanair
21 paź
PSR02:40Pescara Liberi
3h 35min
1 przesiadka
KRK06:15Kraków Balice
24 paź
KRK16:00Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
PSR05:15Pescara Liberi
Ryanair
8 paź
PSR03:35Pescara Liberi
6h 00min
1 przesiadka
KRK09:35Kraków Balice
11 paź
KRK06:50Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
PSR19:40Pescara Liberi
Ryanair
22 sie
PSR17:10Pescara Liberi
1h 45min
KRK18:55Kraków Balice
26 sie
KRK15:25Kraków Balice
1h 45min
PSR17:10Pescara Liberi

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Pescara Liberi – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Pescara Liberi – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Pescara Liberi – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Pescara Liberi – Kraków Balice zajmuje ok. 951,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Loty podobne do tych na trasie Pescara – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Pescara – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Pescara – Kraków według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Pescara – Kraków na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Pescara – Kraków.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Pescara – Kraków. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.