Tanie loty na trasie Oslo – San Jose od 3 469 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie San Jose-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-San Jose

Najkrótszy czas lotu

19h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

San Jose — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Oslo-San Jose zajmuje 19h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oslo-San Jose. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko San Jose.
Jest 1 lotnisko w pobliżu San Jose: San Jose (SJC)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - San Jose?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – San Jose są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Oslo - San Jose to Maj. Najdroższa pora to Listopad.

Która trasa podróży Oslo – San Jose jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - San Jose

Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - San Jose, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - San Jose.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - San Jose

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - San Jose, zmieniając zakładki
British Airways
11 sie
OSL04:35Oslo-Gardermoen
20h 45min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
25 gru
SJC14:20San Jose
19h 00min
1 przesiadka
OSL09:20Oslo-Gardermoen
3 469 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sie
OSL04:00Oslo-Gardermoen
19h 00min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
24 gru
SJC01:00San Jose
25h 40min
2 przesiadki
OSL02:40Oslo-Gardermoen
4 172 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 sie
OSL02:35Oslo-Gardermoen
23h 16min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
18 gru
SJC03:45San Jose
18h 40min
2 przesiadki
OSL22:25Oslo-Gardermoen
4 333 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 sie
OSL16:55Oslo-Gardermoen
32h 25min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
25 gru
SJC11:23San Jose
18h 02min
2 przesiadki
OSL05:25Oslo-Gardermoen
3 491 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 sie
OSL16:55Oslo-Gardermoen
32h 25min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
26 gru
SJC11:23San Jose
21h 17min
2 przesiadki
OSL08:40Oslo-Gardermoen
3 661 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 sie
OSL04:00Oslo-Gardermoen
19h 00min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
27 gru
SJC14:20San Jose
18h 20min
1 przesiadka
OSL08:40Oslo-Gardermoen
3 684 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - San Jose w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – San Jose w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Delta i Finnair.
Delta
25 lip
OSL02:30Oslo-Gardermoen
18h 33min
2 przesiadki
SJC21:03San Jose
4 127 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 sie
OSL02:40Oslo-Gardermoen
23h 11min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
4 333 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
OSL03:35Oslo-Gardermoen
22h 34min
3 przesiadki
SJC02:09San Jose
5 808 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Oslo – San Jose

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Oslo – San Jose
British Airways
7 lip
OSL07:35Oslo-Gardermoen
15h 25min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
20 lip
SJC16:00San Jose
17h 35min
1 przesiadka
OSL09:35Oslo-Gardermoen
4 495 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 lip
OSL14:50Oslo-Gardermoen
35h 01min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
19 lip
SJC08:42San Jose
18h 33min
2 przesiadki
OSL03:15Oslo-Gardermoen
6 054 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
OSL03:05Oslo-Gardermoen
19h 55min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
20 lip
SJC16:00San Jose
17h 35min
1 przesiadka
OSL09:35Oslo-Gardermoen
6 180 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 lip
OSL04:35Oslo-Gardermoen
20h 45min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
19 lip
SJC02:10San Jose
21h 15min
2 przesiadki
OSL23:25Oslo-Gardermoen
6 529 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 lip
OSL03:05Oslo-Gardermoen
19h 55min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
24 lip
SJC08:37San Jose
24h 58min
2 przesiadki
OSL09:35Oslo-Gardermoen
4 643 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 lip
OSL03:05Oslo-Gardermoen
22h 15min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
24 lip
SJC08:37San Jose
24h 58min
2 przesiadki
OSL09:35Oslo-Gardermoen
4 665 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Oslo – San Jose

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Oslo – San Jose
British Airways
11 sie
OSL04:35Oslo-Gardermoen
20h 45min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
25 gru
SJC14:20San Jose
19h 00min
1 przesiadka
OSL09:20Oslo-Gardermoen
3 469 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 sie
OSL16:55Oslo-Gardermoen
32h 25min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
25 gru
SJC11:23San Jose
18h 02min
2 przesiadki
OSL05:25Oslo-Gardermoen
3 491 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 sie
OSL16:55Oslo-Gardermoen
32h 25min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
26 gru
SJC11:23San Jose
21h 17min
2 przesiadki
OSL08:40Oslo-Gardermoen
3 661 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Oslo – San Jose

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Oslo – San Jose
Lufthansa
9 sie
OSL02:35Oslo-Gardermoen
23h 16min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
18 gru
SJC03:45San Jose
18h 40min
2 przesiadki
OSL22:25Oslo-Gardermoen
4 333 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 sie
OSL02:35Oslo-Gardermoen
23h 16min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
19 gru
SJC03:45San Jose
18h 40min
2 przesiadki
OSL22:25Oslo-Gardermoen
4 495 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 sie
OSL02:35Oslo-Gardermoen
23h 16min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
26 gru
SJC03:45San Jose
20h 15min
2 przesiadki
OSL00:00Oslo-Gardermoen
4 678 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – San Jose – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Oslo – San Jose wynosi 8360,4 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 15h 15min.



Alternatywne trasy Oslo-San Jose

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu30h 30min
Najniższa cena2 577 zł
Loty Oslo - San Diego
Najkrótszy czas lotu38h 15min
Najniższa cena2 783 zł
Loty Oslo - Burbank
Najkrótszy czas lotu18h 51min
Najniższa cena11 163 zł
Loty Oslo - San Francisco
Najkrótszy czas lotu19h 24min
Najniższa cena4 177 zł

Loty podobne do tych na trasie Oslo – San Jose

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oslo – San Jose

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta San Jose jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Oslo – San Jose i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Oslo – San Jose tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Oslo – San Jose.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Oslo – San Jose. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.