Cheap flights z Niemiec do Łódź from 186 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 28.11
pon. 5.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Łódź-Niemcy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Niemcy-Łódź

Najkrótszy czas lotu

9h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Łódź — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Niemcy-Łódź zajmuje 9h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Niemcy-Łódź. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kolonia/Bonn - Lotnisko Łódź, Lotnisko Frankfurt nad Menem - Lotnisko Łódź i Lotnisko Monachium - Lotnisko Łódź.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Łódź: Łódź (LCJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Niemcy - Łódź?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Niemcy – Łódź?

Lufthansa. Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Niemcy-Łódź.

Która trasa podróży Niemcy – Łódź jest najtańsza?

Frankfurt nad Menem - Łódź. Wybierz trasę Frankfurt nad Menem - Łódź, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Niemcy - Łódź.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Niemcy - Łódź

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Niemcy - Łódź, zmieniając zakładki
Ryanair
5 gru
CGN03:25Kolonia/Bonn
12h 50min
1 przesiadka
LCJ16:15Łódź
7 gru
LCJ05:20Łódź
24h 05min
2 przesiadki
CGN05:25Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
11 sty
MUC03:00Monachium
9h 20min
1 przesiadka
LCJ12:20Łódź
13 sty
LCJ04:40Łódź
11h 05min
1 przesiadka
MUC15:45Monachium
1 045 zł
Znajdź podobne
Ryanair
5 gru
CGN03:25Kolonia/Bonn
28h 10min
2 przesiadki
LCJ07:35Łódź
7 gru
LCJ05:20Łódź
24h 05min
2 przesiadki
CGN05:25Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
11 sty
MUC16:00Monachium
36h 05min
2 przesiadki
LCJ04:05Łódź
13 sty
LCJ13:05Łódź
15h 45min
1 przesiadka
MUC04:50Monachium
1 064 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
FRA05:50Frankfurt nad Menem
8h 10min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
12 gru
LCJ16:40Łódź
25h 00min
2 przesiadki
FRA17:40Frankfurt nad Menem
1 091 zł
Znajdź podobne
Ryanair
5 gru
CGN03:25Kolonia/Bonn
12h 50min
1 przesiadka
LCJ16:15Łódź
7 gru
LCJ12:45Łódź
21h 10min
1 przesiadka
CGN09:55Kolonia/Bonn
1 236 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Niemcy - Łódź w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Niemcy – Łódź w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
2 gru
CGN00:55Kolonia/Bonn
13h 05min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
Kilka linii lotniczych
7 lut
FRA16:30Frankfurt nad Menem
12h 25min
1 przesiadka
LCJ04:55Łódź
Ryanair
3 gru
CGN07:35Kolonia/Bonn
7h 25min
1 przesiadka
LCJ15:00Łódź

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Niemcy – Łódź

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Niemcy – Łódź
Ryanair
2 gru
CGN00:55Kolonia/Bonn
13h 05min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn
Ryanair
2 gru
CGN00:55Kolonia/Bonn
13h 05min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
9h 10min
1 przesiadka
CGN14:40Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
1 gru
CGN21:05Kolonia/Bonn
30h 35min
3 przesiadki
LCJ03:40Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn
1 586 zł
Znajdź podobne
Ryanair
2 gru
CGN04:00Kolonia/Bonn
23h 40min
2 przesiadki
LCJ03:40Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
1 gru
CGN21:05Kolonia/Bonn
30h 35min
3 przesiadki
LCJ03:40Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
9h 10min
1 przesiadka
CGN14:40Kolonia/Bonn
1 645 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 gru
CGN10:55Kolonia/Bonn
28h 05min
3 przesiadki
LCJ15:00Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn
1 686 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Łódź

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Niemcy – Łódź z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 617 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Niemcy – Łódź

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Niemcy – Łódź
Ryanair
2 gru
CGN00:55Kolonia/Bonn
13h 05min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn
Ryanair
2 gru
CGN00:55Kolonia/Bonn
13h 05min
1 przesiadka
LCJ14:00Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
9h 10min
1 przesiadka
CGN14:40Kolonia/Bonn
Ryanair
2 gru
CGN04:00Kolonia/Bonn
23h 40min
2 przesiadki
LCJ03:40Łódź
4 gru
LCJ05:30Łódź
23h 00min
2 przesiadki
CGN04:30Kolonia/Bonn

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Niemcy – Łódź oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Niemcy – Łódź, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Niemcy-Łódź

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena355 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena77 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena523 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena314 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena100 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena286 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena677 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena295 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena623 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena709 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena609 zł
Loty Kolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena309 zł

Loty podobne do tych na trasie Niemcy – Łódź

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Niemcy – Łódź

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Niemcy – Łódź.

Tak. Wszystkie oferty lotów Niemcy – Łódź na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Niemcy – Łódź dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Niemcy – Łódź, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.