Cheap flights z Lublin do Majorka from 324 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Majorka-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Majorka

Najkrótszy czas lotu

12h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lublin-Majorka zajmuje 12h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Majorka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Palma de Mallorca.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Majorka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Lublin – Majorka jest najtańsza?

Lublin - Palma de Mallorca. Wybierz trasę Lublin - Palma de Mallorca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Majorka.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Majorka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Majorka, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 mar
LUZ06:00Lublin
19h 40min
2 przesiadki
PMI01:40Palma de Mallorca
28 mar
PMI02:25Palma de Mallorca
27h 00min
2 przesiadki
LUZ05:25Lublin
Kilka linii lotniczych
30 kwi
LUZ17:50Lublin
11h 05min
1 przesiadka
PMI04:55Palma de Mallorca
7 maj
PMI03:15Palma de Mallorca
14h 10min
1 przesiadka
LUZ17:25Lublin
Kilka linii lotniczych
29 kwi
LUZ06:20Lublin
12h 45min
1 przesiadka
PMI19:05Palma de Mallorca
3 maj
PMI19:55Palma de Mallorca
9h 30min
1 przesiadka
LUZ05:25Lublin
Kilka linii lotniczych
29 kwi
LUZ06:20Lublin
10h 10min
1 przesiadka
PMI16:30Palma de Mallorca
5 maj
PMI20:05Palma de Mallorca
10h 00min
1 przesiadka
LUZ06:05Lublin
1 083 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ16:35Lublin
26h 15min
2 przesiadki
PMI18:50Palma de Mallorca
15 lut
PMI02:10Palma de Mallorca
26h 25min
2 przesiadki
LUZ04:35Lublin
1 182 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 kwi
LUZ06:20Lublin
12h 45min
1 przesiadka
PMI19:05Palma de Mallorca
6 maj
PMI02:10Palma de Mallorca
8h 20min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin
1 325 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Majorka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Majorka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 kwi
LUZ13:40Lublin
13h 50min
1 przesiadka
PMI03:30Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
24 kwi
LUZ06:15Lublin
14h 05min
2 przesiadki
PMI20:20Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
24 kwi
LUZ13:40Lublin
19h 00min
3 przesiadki
PMI08:40Palma de Mallorca

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Majorka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Majorka
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ16:35Lublin
26h 15min
2 przesiadki
PMI18:50Palma de Mallorca
15 lut
PMI02:10Palma de Mallorca
26h 25min
2 przesiadki
LUZ04:35Lublin
1 182 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Lublin-Majorka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena302 zł
Loty Warszawa - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena302 zł
Loty Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena285 zł
Loty Poznań - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena362 zł
Loty Gdańsk - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena337 zł
Loty Lublin - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena436 zł
Loty Rzeszów - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena557 zł
Loty Szczecin - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena971 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Majorka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Majorka

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Majorka jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Lublin – Majorka i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Lublin – Majorka tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Lublin – Majorka.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Lublin – Majorka.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.