Tanie loty na trasie Lizbona – Portugalia od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Portugalia-Lizbona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lizbona-Portugalia
Znaleziono najlepszą cenę434 złNajlepsza oferta na podróż Lizbona – Portugalia w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 434 zł. Najlepsza cena lotu Lizbona – Portugalia w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 52 zł.
Najkrótszy czas lotu0h 45minNajszybszy lot Lizbona-Portugalia zajmuje 0h 45min.
Loty bezpośredniepon, śr, czw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Lizbona-Portugalia – poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Azul.

Jak znaleźć najtańsze loty Lizbona - Portugalia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lizbona – Portugalia?

Ryanair

Azores Airlines, Ryanair i TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lizbona-Portugalia.

Która trasa podróży Lizbona – Portugalia jest najtańsza?

Lizbona - Ponta Delgada Nordela

Wybierz trasę Lizbona - Ponta Delgada Nordela, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lizbona - Portugalia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lizbona - Portugalia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lizbona - Portugalia, zmieniając zakładki
Ryanair
22 lut
LIS12:55Lizbona
2h 25min
PDL15:20Ponta Delgada Nordela
3 mar
PDL03:35Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS05:50Lizbona
easyJet
28 lut
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
2 mar
FNC04:20Funchal Madera
1h 50min
LIS06:10Lizbona
Ryanair
1 mar
LIS12:55Lizbona
2h 25min
PDL15:20Ponta Delgada Nordela
3 mar
PDL03:35Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS05:50Lizbona
easyJet
15 lut
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
17 lut
FNC16:10Funchal Madera
1h 45min
LIS17:55Lizbona
Ryanair
17 lut
LIS13:00Lizbona
2h 25min
PDL15:25Ponta Delgada Nordela
20 lut
PDL01:15Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS03:30Lizbona
easyJet
2 mar
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
17 mar
FNC17:10Funchal Madera
1h 45min
LIS18:55Lizbona

Znajdź najtańsze oferty lotów Lizbona - Portugalia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lizbona – Portugalia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
29 mar
LIS13:50Lizbona
1h 50min
FNC15:40Funchal Madera
easyJet
28 lut
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
Ryanair
1 lut
LIS12:55Lizbona
2h 25min
PDL15:20Ponta Delgada Nordela

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lizbona – Portugalia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lizbona – Portugalia
Ryanair
1 lut
LIS01:30Lizbona
2h 25min
PDL03:55Ponta Delgada Nordela
1 lut
PDL14:45Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS17:00Lizbona
Ryanair
3 lut
LIS13:00Lizbona
2h 25min
PDL15:25Ponta Delgada Nordela
10 lut
PDL03:35Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS05:50Lizbona
easyJet
30 sty
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
16 lut
FNC16:10Funchal Madera
1h 45min
LIS17:55Lizbona
Kilka linii lotniczych
31 sty
LIS04:55Lizbona
2h 25min
PDL07:20Ponta Delgada Nordela
7 lut
PDL04:30Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS06:45Lizbona
Ryanair
2 lut
LIS01:45Lizbona
2h 25min
PDL04:10Ponta Delgada Nordela
9 lut
PDL14:00Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS16:15Lizbona
Ryanair
4 lut
LIS05:00Lizbona
2h 25min
PDL07:25Ponta Delgada Nordela
12 lut
PDL01:15Ponta Delgada Nordela
2h 15min
LIS03:30Lizbona

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lizbona – Portugalia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lizbona – Portugalia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 109 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
easyJet
CenaOd 211 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 239 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Azores Airlines
CenaOd 320 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty easyJet: Lizbona – Portugalia

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Lizbona – Portugalia
easyJet
28 lut
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
2 mar
FNC04:20Funchal Madera
1h 50min
LIS06:10Lizbona
easyJet
15 lut
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
17 lut
FNC16:10Funchal Madera
1h 45min
LIS17:55Lizbona
easyJet
2 mar
LIS02:00Lizbona
1h 50min
FNC03:50Funchal Madera
17 mar
FNC17:10Funchal Madera
1h 45min
LIS18:55Lizbona

Loty TAP AIR PORTUGAL: Lizbona – Portugalia

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Lizbona – Portugalia
TAP AIR PORTUGAL
30 sty
LIS04:00Lizbona
1h 45min
FNC05:45Funchal Madera
30 sty
FNC23:45Funchal Madera
1h 40min
LIS01:25Lizbona
TAP AIR PORTUGAL
1 lut
LIS02:30Lizbona
1h 45min
FNC04:15Funchal Madera
1 lut
FNC16:25Funchal Madera
1h 40min
LIS18:05Lizbona

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lizbona – Portugalia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lizbona – Portugalia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, easyJet, i TAP AIR PORTUGAL.


Alternatywne trasy Lizbona-Portugalia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lizbona - Funchal
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena329 zł
Loty Lizbona - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena269 zł