Tanie loty na trasie Litwa – Szczecin od 299 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Szczecin-Litwa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Litwa-Szczecin
Najkrótszy czas lotu25h 10minNajszybszy lot Litwa-Szczecin zajmuje 25h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Litwa-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wilno - Lotnisko Szczecin Goleniów.
Szczecin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Litwa - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Litwa – Szczecin jest najtańsza?

Wilno - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Wilno - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Litwa - Szczecin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Litwa - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Litwa - Szczecin, zmieniając zakładki
Ryanair
6 lut
VNO06:40Wilno
9h 20min
1 przesiadka
SZZ16:00Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno
Kilka linii lotniczych
6 lut
VNO06:40Wilno
9h 20min
1 przesiadka
SZZ16:00Szczecin Goleniów
15 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
8h 25min
1 przesiadka
VNO12:35Wilno
Ryanair
8 lut
VNO07:50Wilno
9h 55min
1 przesiadka
SZZ17:45Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno
LOT
9 lut
VNO01:15Wilno
3h 15min
1 przesiadka
SZZ04:30Szczecin Goleniów
18 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
8h 25min
1 przesiadka
VNO12:35Wilno
Ryanair
12 lut
VNO06:30Wilno
9h 45min
2 przesiadki
SZZ16:15Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno
Kilka linii lotniczych
6 lut
VNO06:40Wilno
9h 20min
1 przesiadka
SZZ16:00Szczecin Goleniów
21 lut
SZZ15:00Szczecin Goleniów
4h 05min
1 przesiadka
VNO19:05Wilno

Loty Ryanair: Litwa – Szczecin

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Litwa – Szczecin
Ryanair
6 lut
VNO06:40Wilno
9h 20min
1 przesiadka
SZZ16:00Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno
Ryanair
8 lut
VNO07:50Wilno
9h 55min
1 przesiadka
SZZ17:45Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno
Ryanair
12 lut
VNO06:30Wilno
9h 45min
2 przesiadki
SZZ16:15Szczecin Goleniów
17 lut
SZZ05:15Szczecin Goleniów
10h 50min
1 przesiadka
VNO16:05Wilno

Loty LOT: Litwa – Szczecin

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Litwa – Szczecin
LOT
9 lut
VNO01:15Wilno
3h 15min
1 przesiadka
SZZ04:30Szczecin Goleniów
18 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
8h 25min
1 przesiadka
VNO12:35Wilno
LOT
11 lut
VNO14:15Wilno
14h 15min
1 przesiadka
SZZ04:30Szczecin Goleniów
16 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
4h 15min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
LOT
9 lut
VNO01:15Wilno
3h 15min
1 przesiadka
SZZ04:30Szczecin Goleniów
19 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
4h 15min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
1 024 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Litwa-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wilno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena195 zł
Loty Wilno - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena187 zł
Loty Kowno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena355 zł
Loty Wilno - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena474 zł
Loty Wilno - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena279 zł
Loty Połąga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena845 zł
Loty Wilno - Szczecin
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena781 zł

Loty podobne do tych na trasie Litwa – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Litwa – Szczecin