Tanie loty na trasie Lille – Kraków od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kraków-Lille

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lille-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę159 złNajlepsza oferta na podróż Lille – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 159 zł. Najlepsza cena lotu Lille – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 20 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Lille-Kraków zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lille-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lille Lesquin - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lille - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lille – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lille - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Listopad.

Która trasa podróży Lille – Kraków jest najtańsza?

Lille Lesquin - Kraków Balice

Wybierz trasę Lille Lesquin - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lille - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lille - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lille - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Kilka linii lotniczych
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
30 sty
KRK10:15Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LIL07:15Lille Lesquin
Ryanair
18 lut
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
25 lut
KRK14:30Kraków Balice
2h 05min
LIL16:35Lille Lesquin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lille - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lille – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lille – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lille – Kraków
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
24 sty
LIL08:15Lille Lesquin
2h 05min
KRK10:20Kraków Balice
28 sty
KRK14:30Kraków Balice
2h 05min
LIL16:35Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Kilka linii lotniczych
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
30 sty
KRK10:15Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LIL07:15Lille Lesquin

Loty Ryanair: Lille – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lille – Kraków
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin
Ryanair
24 sty
LIL08:15Lille Lesquin
2h 05min
KRK10:20Kraków Balice
28 sty
KRK14:30Kraków Balice
2h 05min
LIL16:35Lille Lesquin
Ryanair
28 sty
LIL17:00Lille Lesquin
2h 05min
KRK19:05Kraków Balice
31 sty
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
LIL07:50Lille Lesquin

  • Lille Lesquin – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Lille Lesquin i Kraków Balice dzieli dystans 1195,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 05min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lille-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lille - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena365 zł

Loty podobne do tych na trasie Lille – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lille – Kraków