Tanie loty na trasie Kraków – Badenia-Wirtembergia od 258 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Badenia-Wirtembergia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Badenia-Wirtembergia

Znaleziono najlepszą cenę

258 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

ndz
Najlepsza oferta na lot Kraków - Badenia-Wirtembergia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 258 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Badenia-Wirtembergia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 495 zł.
Najszybszy lot Kraków-Badenia-Wirtembergia zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Kraków-Badenia-Wirtembergia – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Eurowings.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Badenia-Wirtembergia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Badenia-Wirtembergia?

Lauda

Austrian Airlines, Eurowings i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Badenia-Wirtembergia.

Która trasa podróży Kraków – Badenia-Wirtembergia jest najtańsza?

Kraków Balice - Stuttgart Echterdingen

Wybierz trasę Kraków Balice - Stuttgart Echterdingen, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Badenia-Wirtembergia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Badenia-Wirtembergia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Badenia-Wirtembergia, zmieniając zakładki
Eurowings
30 wrz
KRK11:30Kraków Balice
1h 40min
STR13:10Stuttgart Echterdingen
3 paź
STR06:10Stuttgart Echterdingen
1h 35min
KRK07:45Kraków Balice
LOT
15 lip
KRK17:25Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
28 lip
FRA15:50Frankfurt nad Menem
12h 20min
1 przesiadka
KRK04:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 wrz
KRK11:00Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
STR15:05Stuttgart Echterdingen
3 paź
STR06:10Stuttgart Echterdingen
1h 35min
KRK07:45Kraków Balice
Lufthansa
22 paź
KRK15:05Kraków Balice
1h 35min
FRA16:40Frankfurt nad Menem
23 paź
FRA04:40Frankfurt nad Menem
1h 30min
KRK06:10Kraków Balice
KLM
1 paź
KRK13:55Kraków Balice
19h 45min
1 przesiadka
STR09:40Stuttgart Echterdingen
3 paź
STR14:10Stuttgart Echterdingen
4h 15min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
Austrian Airlines
12 cze
KRK10:30Kraków Balice
17h 45min
1 przesiadka
STR04:15Stuttgart Echterdingen
19 cze
STR15:40Stuttgart Echterdingen
3h 40min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Badenia-Wirtembergia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Badenia-Wirtembergia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Eurowings, LOT i Lufthansa.
LOT
21 lip
KRK01:35Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
Eurowings
1 sie
KRK08:20Kraków Balice
1h 40min
STR10:00Stuttgart Echterdingen
Kilka linii lotniczych
22 cze
KRK17:45Kraków Balice
22h 10min
2 przesiadki
FRA15:55Frankfurt nad Menem

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Badenia-Wirtembergia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Badenia-Wirtembergia
Lufthansa
2 cze
KRK06:50Kraków Balice
1h 35min
FRA08:25Frankfurt nad Menem
6 cze
FRA18:15Frankfurt nad Menem
1h 30min
KRK19:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK05:45Kraków Balice
3h 55min
1 przesiadka
STR09:40Stuttgart Echterdingen
21 cze
STR02:00Stuttgart Echterdingen
4h 10min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
KLM
1 cze
KRK13:55Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
STR05:10Stuttgart Echterdingen
21 cze
STR10:15Stuttgart Echterdingen
26h 55min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
LOT
1 cze
KRK07:00Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
FRA18:35Frankfurt nad Menem
7 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
10h 25min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
Eurowings
3 cze
KRK11:30Kraków Balice
1h 40min
STR13:10Stuttgart Echterdingen
27 cze
STR06:10Stuttgart Echterdingen
1h 35min
KRK07:45Kraków Balice
Austrian Airlines
30 maj
KRK03:25Kraków Balice
14h 15min
1 przesiadka
FRA17:40Frankfurt nad Menem
4 cze
FRA02:50Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Badenia-Wirtembergia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Badenia-Wirtembergia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LaudaCenaOd 59 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
EurowingsCenaOd 350 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Eurowings
Austrian AirlinesCenaOd 579 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
LufthansaCenaOd 595 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 672 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM

Loty Lufthansa: Kraków – Badenia-Wirtembergia

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Badenia-Wirtembergia
Lufthansa
22 paź
KRK15:05Kraków Balice
1h 35min
FRA16:40Frankfurt nad Menem
23 paź
FRA04:40Frankfurt nad Menem
1h 30min
KRK06:10Kraków Balice
Lufthansa
15 lip
KRK10:35Kraków Balice
1h 35min
FRA12:10Frankfurt nad Menem
28 lip
FRA08:00Frankfurt nad Menem
1h 30min
KRK09:30Kraków Balice
Lufthansa
10 cze
KRK15:05Kraków Balice
1h 35min
FRA16:40Frankfurt nad Menem
18 cze
FRA18:15Frankfurt nad Menem
1h 30min
KRK19:45Kraków Balice

Loty LOT: Kraków – Badenia-Wirtembergia

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Badenia-Wirtembergia
LOT
15 lip
KRK17:25Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
28 lip
FRA15:50Frankfurt nad Menem
12h 20min
1 przesiadka
KRK04:10Kraków Balice
LOT
21 sie
KRK14:25Kraków Balice
4h 15min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
3 wrz
FRA15:50Frankfurt nad Menem
3h 55min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
LOT
26 sie
KRK01:35Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
9 wrz
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
KRK10:20Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Badenia-Wirtembergia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Badenia-Wirtembergia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Lauda i Eurowings. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Kraków-Badenia-Wirtembergia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena649 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena533 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena743 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena640 zł
Loty Warszawa - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena632 zł
Loty Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena516 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena657 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena640 zł
Loty Rzeszów - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena932 zł
Loty Katowice - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena739 zł
Loty Wrocław - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena649 zł
Loty Lublin - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena795 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Badenia-Wirtembergia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Badenia-Wirtembergia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Badenia-Wirtembergia. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Kraków – Badenia-Wirtembergia z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Badenia-Wirtembergia.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Badenia-Wirtembergia, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Badenia-Wirtembergia) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.