Tanie loty na trasie Kraków – Austria od 4 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Austria-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Austria

Najkrótszy czas lotu

1h 00min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Kraków-Austria zajmuje 1h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Austria. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Salzburg W.A. Mozart, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Innsbruck Kranebitten i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Wiedeń-Schwechat.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Austria?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Austria?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lauda to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Austria.

Która trasa podróży Kraków – Austria jest najtańsza?

Kraków Balice - Wiedeń-Schwechat

Wybierz trasę Kraków Balice - Wiedeń-Schwechat, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Austria.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Austria

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Austria, zmieniając zakładki
Ryanair
13 sie
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
14 sie
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:15Kraków Balice
Ryanair
13 sie
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
14 sie
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:15Kraków Balice
Ryanair
24 lip
KRK02:50Kraków Balice
1h 00min
VIE03:50Wiedeń-Schwechat
27 lip
VIE14:25Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
19 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
28 lip
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
13 lip
KRK15:50Kraków Balice
1h 00min
VIE16:50Wiedeń-Schwechat
21 lip
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 lip
KRK09:00Kraków Balice
21h 20min
1 przesiadka
VIE06:20Wiedeń-Schwechat
30 lip
VIE13:25Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK14:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Austria w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Austria w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
5 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
6 lip
KRK15:50Kraków Balice
1h 00min
VIE16:50Wiedeń-Schwechat
Ryanair
19 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Austria

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Austria
Ryanair
5 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
7 lip
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
6 lip
KRK15:50Kraków Balice
1h 00min
VIE16:50Wiedeń-Schwechat
8 lip
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
Ryanair
6 lip
KRK15:50Kraków Balice
1h 00min
VIE16:50Wiedeń-Schwechat
8 lip
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
Ryanair
5 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
7 lip
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
5 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
13 lip
VIE14:25Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 lip
KRK11:15Kraków Balice
19h 00min
1 przesiadka
VIE06:15Wiedeń-Schwechat
8 lip
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Austria

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Austria z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 42 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
RegiojetCenaOd 83 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Regiojet
LaudaCenaOd 89 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
Austrian AirlinesCenaOd 409 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
LOTCenaOd 651 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 657 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Ukraine International AirlinesCenaOd 818 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines

Loty Ryanair: Kraków – Austria

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Austria
Ryanair
13 sie
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
14 sie
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:15Kraków Balice
Ryanair
13 sie
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
14 sie
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:15Kraków Balice
Ryanair
5 lip
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
7 lip
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Austria

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Austria
Lufthansa
22 lis
KRK01:20Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
INN05:05Innsbruck Kranebitten
29 lis
INN01:35Innsbruck Kranebitten
5h 20min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
Lufthansa
16 wrz
KRK06:50Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
SZG13:40Salzburg W.A. Mozart
17 wrz
SZG14:40Salzburg W.A. Mozart
5h 05min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
1 044 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 sie
KRK02:00Kraków Balice
4h 15min
1 przesiadka
SZG06:15Salzburg W.A. Mozart
29 sie
SZG07:00Salzburg W.A. Mozart
7h 25min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice
1 325 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Austria oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Austria, takie jak Lauda, Ryanair i Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Kraków-Austria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena58 zł
Loty Kraków - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena40 zł
Loty Gdańsk - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena67 zł
Loty Katowice - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena236 zł
Loty Wrocław - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena312 zł
Loty Poznań - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena268 zł
Loty Rzeszów - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena540 zł
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena910 zł
Loty Warszawa - Graz
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena910 zł
Loty Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena821 zł
Loty Bydgoszcz - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena455 zł
Loty Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 062 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Austria

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Austria

Loty do innych miast: Austria

Austria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Austria jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Austria i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Austria na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Austria.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Austria, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.