Cheap flights z Frankfurtu nad Menem do Lublin from 608 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Lublin-Frankfurt nad Menem

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Frankfurt nad Menem-Lublin

Najkrótszy czas lotu

5h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Lublin — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Frankfurt nad Menem-Lublin zajmuje 5h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Frankfurt nad Menem-Lublin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Frankfurt nad Menem - Lotnisko Lublin i Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn - Lotnisko Lublin.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lublin: Lublin (LUZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Lublin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Frankfurt nad Menem – Lublin są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Frankfurt nad Menem - Lublin to Październik. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Frankfurt nad Menem – Lublin jest najtańsza?

Frankfurt nad Menem - Lublin

Wybierz trasę Frankfurt nad Menem - Lublin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Frankfurt nad Menem - Lublin.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Frankfurt nad Menem – Lublin?

57 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Frankfurt nad Menem - Lublin to 57 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Frankfurt nad Menem - Lublin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Lublin, zmieniając zakładki
LOT
23 gru
FRA02:20Frankfurt nad Menem
7h 10min
1 przesiadka
LUZ09:30Lublin
7 sty
LUZ10:00Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA14:05Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
31 sie
FRA03:30Frankfurt nad Menem
6h 50min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
14 wrz
LUZ10:55Lublin
6h 00min
1 przesiadka
FRA16:55Frankfurt nad Menem
LOT
1 paź
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
4 paź
LUZ10:55Lublin
18h 45min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
4 paź
FRA04:40Frankfurt nad Menem
5h 40min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
25 paź
LUZ10:55Lublin
7h 45min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
LOT
4 paź
FRA15:50Frankfurt nad Menem
18h 30min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
25 paź
LUZ10:55Lublin
18h 45min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
3 paź
FRA04:40Frankfurt nad Menem
5h 40min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
5 paź
LUZ10:55Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA15:00Frankfurt nad Menem

Znajdź najtańsze oferty lotów Frankfurt nad Menem - Lublin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Frankfurt nad Menem – Lublin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
LOT
2 wrz
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Kilka linii lotniczych
11 wrz
FRA04:00Frankfurt nad Menem
25h 30min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin
Ryanair
25 sie
HHN12:25Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
21h 40min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Frankfurt nad Menem – Lublin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Frankfurt nad Menem – Lublin
LOT
19 sie
FRA15:50Frankfurt nad Menem
18h 30min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
22 sie
LUZ10:55Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA15:00Frankfurt nad Menem
1 351 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
FRA15:50Frankfurt nad Menem
18h 30min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
22 sie
LUZ05:55Lublin
33h 05min
2 przesiadki
FRA15:00Frankfurt nad Menem
1 791 zł
Znajdź podobne
LOT
20 sie
FRA06:25Frankfurt nad Menem
3h 55min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
22 sie
LUZ10:55Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA15:00Frankfurt nad Menem
1 936 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sie
FRA03:05Frankfurt nad Menem
7h 15min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
22 sie
LUZ10:55Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA15:00Frankfurt nad Menem
2 213 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sie
FRA04:45Frankfurt nad Menem
5h 35min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
22 sie
LUZ10:55Lublin
6h 05min
2 przesiadki
FRA17:00Frankfurt nad Menem
10 874 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Frankfurt nad Menem – Lublin

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Frankfurt nad Menem – Lublin
LOT
23 gru
FRA02:20Frankfurt nad Menem
7h 10min
1 przesiadka
LUZ09:30Lublin
7 sty
LUZ10:00Lublin
4h 05min
1 przesiadka
FRA14:05Frankfurt nad Menem
LOT
1 paź
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
4 paź
LUZ10:55Lublin
18h 45min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
LOT
4 paź
FRA15:50Frankfurt nad Menem
18h 30min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
25 paź
LUZ10:55Lublin
18h 45min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Frankfurt nad Menem – Lublin oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Frankfurt nad Menem – Lublin, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Frankfurt nad Menem – Lublin – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Frankfurt nad Menem – Lublin – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 984,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 3h 55min.



Alternatywne trasy Frankfurt nad Menem-Lublin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena630 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena73 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena553 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena476 zł
Loty Kolonia - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena63 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena608 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena381 zł
Loty Monachium - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena694 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena667 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena54 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena658 zł
Loty Berlin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena263 zł

Loty podobne do tych na trasie Frankfurt nad Menem – Lublin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Frankfurt nad Menem – Lublin

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Lublin jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Frankfurt nad Menem – Lublin i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Frankfurt nad Menem – Lublin z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Frankfurt nad Menem – Lublin.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Frankfurt nad Menem – Lublin. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.