Cheap flights z Cardiff do Kraków from 592 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 13.8
sob. 20.8

Informacje o trasie Kraków-Cardiff

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cardiff-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

5 386 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Cardiff – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 5 386 zł
Najszybszy lot Cardiff-Kraków zajmuje 4h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Cardiff-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Cardiff Wales - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Cardiff - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Cardiff – Kraków są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Cardiff - Kraków to Wrzesień. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która trasa podróży Cardiff – Kraków jest najtańsza?

Cardiff Wales - Kraków Balice

Wybierz trasę Cardiff Wales - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cardiff - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cardiff - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cardiff - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 wrz
CWL11:15Cardiff Wales
30h 00min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
25 wrz
KRK02:20Kraków Balice
32h 40min
2 przesiadki
CWL11:00Cardiff Wales
KLM
25 lis
CWL01:00Cardiff Wales
9h 10min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
2 gru
KRK11:50Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
CWL17:40Cardiff Wales
1 225 zł
Znajdź podobne
Ryanair
23 wrz
CWL11:15Cardiff Wales
5h 20min
1 przesiadka
KRK16:35Kraków Balice
25 wrz
KRK03:00Kraków Balice
8h 10min
2 przesiadki
CWL11:10Cardiff Wales
1 341 zł
Znajdź podobne
British Airways
25 lis
CWL07:00Cardiff Wales
46h 30min
2 przesiadki
KRK05:30Kraków Balice
2 gru
KRK14:40Kraków Balice
16h 50min
2 przesiadki
CWL07:30Cardiff Wales
2 062 zł
Znajdź podobne
KLM
13 wrz
CWL12:15Cardiff Wales
17h 55min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
1 paź
KRK13:55Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
CWL13:15Cardiff Wales
1 318 zł
Znajdź podobne
KLM
29 gru
CWL01:00Cardiff Wales
4h 10min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
2 sty
KRK11:50Kraków Balice
17h 55min
1 przesiadka
CWL05:45Cardiff Wales
1 493 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Cardiff – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Cardiff – Kraków
Kilka linii lotniczych
13 sie
CWL13:10Cardiff Wales
5h 40min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
15 sie
KRK08:35Kraków Balice
22h 50min
2 przesiadki
CWL07:25Cardiff Wales
2 136 zł
Znajdź podobne
KLM
13 sie
CWL13:10Cardiff Wales
5h 40min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
15 sie
KRK12:30Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
CWL07:25Cardiff Wales
2 168 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sie
CWL13:10Cardiff Wales
41h 40min
2 przesiadki
KRK06:50Kraków Balice
15 sie
KRK12:30Kraków Balice
24h 20min
2 przesiadki
CWL12:50Cardiff Wales
6 930 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Cardiff – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Cardiff – Kraków
KLM
25 lis
CWL01:00Cardiff Wales
9h 10min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
2 gru
KRK11:50Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
CWL17:40Cardiff Wales
1 225 zł
Znajdź podobne
KLM
13 wrz
CWL12:15Cardiff Wales
17h 55min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
1 paź
KRK13:55Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
CWL13:15Cardiff Wales
1 318 zł
Znajdź podobne
KLM
29 gru
CWL01:00Cardiff Wales
4h 10min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
2 sty
KRK11:50Kraków Balice
17h 55min
1 przesiadka
CWL05:45Cardiff Wales
1 493 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Cardiff – Kraków

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Cardiff – Kraków
British Airways
25 lis
CWL07:00Cardiff Wales
46h 30min
2 przesiadki
KRK05:30Kraków Balice
2 gru
KRK14:40Kraków Balice
16h 50min
2 przesiadki
CWL07:30Cardiff Wales
2 062 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 wrz
CWL08:00Cardiff Wales
46h 20min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
8 wrz
KRK08:30Kraków Balice
28h 00min
2 przesiadki
CWL12:30Cardiff Wales
3 273 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 wrz
CWL08:00Cardiff Wales
22h 10min
2 przesiadki
KRK06:10Kraków Balice
8 wrz
KRK08:30Kraków Balice
28h 00min
2 przesiadki
CWL12:30Cardiff Wales
3 375 zł
Znajdź podobne

  • Cardiff Wales – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Cardiff Wales i Kraków Balice dzieli dystans 1625,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 05min.



Alternatywne trasy Cardiff-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Cardiff - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena2 667 zł
Loty Cardiff - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena4 711 zł

Loty podobne do tych na trasie Cardiff – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cardiff – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Cardiff – Kraków. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Cardiff – Kraków z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Cardiff – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Cardiff – Kraków.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.