Tanie loty na trasie Brest, Bretania – Kraków od 460 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Informacje o trasie Kraków-Brest, Bretania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Brest, Bretania-Kraków

Najkrótszy czas lotu

24h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Brest, Bretania-Kraków zajmuje 24h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Brest, Bretania-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Brest Guipavas - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Brest, Bretania - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Brest, Bretania – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Brest, Bretania - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Brest, Bretania – Kraków jest najtańsza?

Brest Guipavas - Kraków Balice

Wybierz trasę Brest Guipavas - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Brest, Bretania - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Brest, Bretania - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Brest, Bretania - Kraków, zmieniając zakładki
Air France
1 paź
BES14:35Brest Guipavas
27h 50min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
8 paź
KRK08:20Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
BES18:30Brest Guipavas
Kilka linii lotniczych
6 lip
BES13:55Brest Guipavas
24h 40min
2 przesiadki
KRK14:35Kraków Balice
15 lip
KRK02:25Kraków Balice
27h 35min
2 przesiadki
BES06:00Brest Guipavas
1 130 zł
Znajdź podobne
Air France
1 paź
BES02:10Brest Guipavas
5h 25min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
8 paź
KRK08:20Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
BES18:30Brest Guipavas
1 040 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 paź
BES14:35Brest Guipavas
27h 50min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
8 paź
KRK07:45Kraków Balice
46h 15min
2 przesiadki
BES06:00Brest Guipavas
1 152 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
BES13:55Brest Guipavas
23h 45min
3 przesiadki
KRK13:40Kraków Balice
15 lip
KRK02:25Kraków Balice
27h 35min
2 przesiadki
BES06:00Brest Guipavas
1 398 zł
Znajdź podobne
Air France
6 lip
BES02:10Brest Guipavas
16h 45min
2 przesiadki
KRK18:55Kraków Balice
15 lip
KRK08:20Kraków Balice
21h 05min
1 przesiadka
BES05:25Brest Guipavas
3 161 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Brest, Bretania - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Brest, Bretania – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France.
Kilka linii lotniczych
6 lip
BES13:55Brest Guipavas
24h 40min
2 przesiadki
KRK14:35Kraków Balice
Air France
19 sie
BES15:10Brest Guipavas
16h 25min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 sie
BES15:10Brest Guipavas
22h 35min
2 przesiadki
KRK13:45Kraków Balice

Loty Air France: Brest, Bretania – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Brest, Bretania – Kraków
Air France
1 paź
BES14:35Brest Guipavas
27h 50min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
8 paź
KRK08:20Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
BES18:30Brest Guipavas
Air France
1 paź
BES02:10Brest Guipavas
5h 25min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
8 paź
KRK08:20Kraków Balice
10h 10min
1 przesiadka
BES18:30Brest Guipavas
1 040 zł
Znajdź podobne
Air France
6 lip
BES02:10Brest Guipavas
16h 45min
2 przesiadki
KRK18:55Kraków Balice
15 lip
KRK08:20Kraków Balice
21h 05min
1 przesiadka
BES05:25Brest Guipavas
3 161 zł
Znajdź podobne

  • Brest Guipavas – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Brest Guipavas – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1773,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 25min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Brest, Bretania-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rennes - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena893 zł
Loty Rennes - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena947 zł
Loty Rennes - Wrocław
Najkrótszy czas lotu24h 45min
Najniższa cena1 706 zł
Loty Rennes - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu28h 20min
Najniższa cena1 022 zł

Loty podobne do tych na trasie Brest, Bretania – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Brest, Bretania – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Brest – Kraków z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Brest – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Brest – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Brest – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.