Tanie loty na trasie Berlin – San Jose od 2 458 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie San Jose-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-San Jose

Najkrótszy czas lotu

20h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

San Jose — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Berlin-San Jose zajmuje 20h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-San Jose. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko San Jose.
Jest 1 lotnisko w pobliżu San Jose: San Jose (SJC)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - San Jose?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – San Jose są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Berlin - San Jose to Maj. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – San Jose są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Berlin – San Jose są najtańsze?

rano

Loty Berlin - San Jose są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Berlin – San Jose jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - San Jose

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - San Jose, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - San Jose.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - San Jose

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - San Jose, zmieniając zakładki
British Airways
1 wrz
BER03:00Berlin Brandenburg
20h 00min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
6 wrz
SJC16:00San Jose
16h 05min
1 przesiadka
BER08:05Berlin Brandenburg
2 458 zł
Znajdź podobne
Delta
18 paź
BER02:00Berlin Brandenburg
19h 37min
2 przesiadki
SJC21:37San Jose
2 lis
SJC09:57San Jose
16h 33min
2 przesiadki
BER02:30Berlin Brandenburg
2 466 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 cze
BER07:00Berlin Brandenburg
16h 00min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
23 cze
SJC02:10San Jose
26h 10min
2 przesiadki
BER04:20Berlin Brandenburg
2 668 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 wrz
BER05:15Berlin Brandenburg
20h 54min
2 przesiadki
SJC02:09San Jose
9 wrz
SJC08:25San Jose
21h 10min
2 przesiadki
BER05:35Berlin Brandenburg
3 034 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 sie
BER06:45Berlin Brandenburg
19h 06min
2 przesiadki
SJC01:51San Jose
12 wrz
SJC04:36San Jose
18h 29min
2 przesiadki
BER23:05Berlin Brandenburg
3 068 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 wrz
BER07:00Berlin Brandenburg
18h 25min
2 przesiadki
SJC01:25San Jose
9 wrz
SJC16:00San Jose
13h 25min
1 przesiadka
BER05:25Berlin Brandenburg
2 479 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - San Jose w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – San Jose w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Icelandair i KLM.
Kilka linii lotniczych
28 wrz
BER06:45Berlin Brandenburg
19h 34min
2 przesiadki
SJC02:19San Jose
2 492 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
BER05:05Berlin Brandenburg
20h 06min
2 przesiadki
SJC01:11San Jose
3 218 zł
Znajdź podobne
Icelandair
14 cze
BER10:15Berlin Brandenburg
17h 29min
2 przesiadki
SJC03:44San Jose
4 134 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – San Jose

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – San Jose
Finnair
1 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
18h 29min
2 przesiadki
SJC03:44San Jose
13 cze
SJC08:45San Jose
19h 35min
2 przesiadki
BER04:20Berlin Brandenburg
4 297 zł
Znajdź podobne
KLM
2 cze
BER16:30Berlin Brandenburg
29h 54min
2 przesiadki
SJC22:24San Jose
13 cze
SJC10:31San Jose
22h 29min
2 przesiadki
BER09:00Berlin Brandenburg
5 401 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Berlin – San Jose

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Berlin – San Jose
Finnair
1 wrz
BER05:15Berlin Brandenburg
20h 54min
2 przesiadki
SJC02:09San Jose
9 wrz
SJC08:25San Jose
21h 10min
2 przesiadki
BER05:35Berlin Brandenburg
3 034 zł
Znajdź podobne
Finnair
29 sie
BER09:15Berlin Brandenburg
18h 04min
2 przesiadki
SJC03:19San Jose
12 wrz
SJC08:30San Jose
19h 50min
2 przesiadki
BER04:20Berlin Brandenburg
3 150 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
18h 29min
2 przesiadki
SJC03:44San Jose
13 cze
SJC08:45San Jose
19h 35min
2 przesiadki
BER04:20Berlin Brandenburg
4 297 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Berlin – San Jose

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Berlin – San Jose
British Airways
1 wrz
BER08:20Berlin Brandenburg
14h 40min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
9 wrz
SJC16:00San Jose
15h 10min
1 przesiadka
BER07:10Berlin Brandenburg
2 458 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 wrz
BER07:00Berlin Brandenburg
18h 25min
2 przesiadki
SJC01:25San Jose
6 wrz
SJC16:00San Jose
16h 05min
1 przesiadka
BER08:05Berlin Brandenburg
2 479 zł
Znajdź podobne
British Airways
29 sie
BER03:10Berlin Brandenburg
19h 50min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
12 wrz
SJC16:00San Jose
13h 30min
1 przesiadka
BER05:30Berlin Brandenburg
2 518 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – San Jose oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – San Jose, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to British Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak British Airways, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – San Jose – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak San Jose i Berlin Brandenburg są od siebie oddalone o 9122,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 14h 40min.



Alternatywne trasy Berlin-San Jose

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena2 252 zł
Loty Berlin - San Francisco
Najkrótszy czas lotu23h 58min
Najniższa cena3 004 zł
Loty Berlin - Sacramento
Najkrótszy czas lotu32h 45min
Najniższa cena3 889 zł
Loty Berlin - San Diego
Najkrótszy czas lotu35h 42min
Najniższa cena4 589 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – San Jose

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – San Jose

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Berlin – San Jose z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Berlin – San Jose na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Berlin – San Jose, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Berlin – San Jose. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.