Loty Europa Polska Gdańsk Bazylea - Gdańsk

Loty Bazylea-Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Bazylea - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bazylea - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
03 paź
BSL
20:25
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
16h 50min
1 przesiadka
13:15
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
KLM
06 paź
GDN
20:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
15h 40min
1 przesiadka
11:45
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
674 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 sie
BSL
20:40
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 55min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
01 wrz
GDN
19:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 10min
1 przesiadka
00:20
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
938 PLN
KLM
KLM
28 lip
BSL
12:15
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
12h 15min
1 przesiadka
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
KLM
02 sie
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
15h 20min
1 przesiadka
23:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1 029 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 sie
BSL
20:40
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 55min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
01 wrz
GDN
19:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 10min
1 przesiadka
00:20
+1
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
938 PLN
Lufthansa
Lufthansa
26 lip
BSL
20:40
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 55min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
28 lip
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
14:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1 480 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 paź
BSL
18:25
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
4h 50min
1 przesiadka
23:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
06 paź
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
14:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1 094 PLN

Informacje o trasie Gdańsk-Bazylea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bazylea-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 20 min Najszybszy lot Bazylea-Gdańsk zajmuje 7 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Bazylea-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Bazylea EuroAirport Swiss - Gdańsk Rębiechowo.
Lotniska - Gdańsk 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Alternatywne trasy Bazylea-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
556 PLN
Genewa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
617 PLN

Bazylea - loty do:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Bazylea - Gdańsk