Tanie loty na trasie Bazylea – Kraków od 183 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Bazylea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bazylea-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

183 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Bazylea - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 183 zł. Najlepsza oferta na lot Bazylea - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 817 zł.
Najszybszy lot Bazylea-Kraków zajmuje 1h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Bazylea-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Bazylea - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bazylea – Kraków są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Bazylea - Kraków to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Bazylea – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Bazylea – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Bazylea - Kraków są około 29% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bazylea – Kraków?

easyJet

Lufthansa i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bazylea-Kraków.

Która trasa podróży Bazylea – Kraków jest najtańsza?

Bazylea EuroAirport Swiss - Kraków Balice

Wybierz trasę Bazylea EuroAirport Swiss - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bazylea - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bazylea – Kraków?

35 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bazylea - Kraków to 35 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bazylea - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bazylea - Kraków, zmieniając zakładki
easyJet
15 paź
BSL06:40Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK08:30Kraków Balice
18 paź
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
1 paź
BSL11:35Bazylea EuroAirport Swiss
16h 35min
1 przesiadka
KRK04:10Kraków Balice
4 paź
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
4 wrz
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK16:20Kraków Balice
6 wrz
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
1 paź
BSL06:40Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK08:30Kraków Balice
4 paź
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
30 sie
BSL14:25Bazylea EuroAirport Swiss
16h 50min
1 przesiadka
KRK07:15Kraków Balice
2 wrz
KRK07:45Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
BSL17:40Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
31 sie
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK16:20Kraków Balice
6 wrz
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź najtańsze oferty lotów Bazylea - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bazylea – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i easyJet.
easyJet
28 sie
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK16:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
21 wrz
BSL09:45Bazylea EuroAirport Swiss
25h 45min
1 przesiadka
KRK11:30Kraków Balice
Wizz Air
5 lip
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
25h 15min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bazylea – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bazylea – Kraków
Kilka linii lotniczych
5 lip
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
25h 15min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice
15 lip
KRK09:00Kraków Balice
28h 00min
2 przesiadki
BSL13:00Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
5 lip
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
25h 15min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice
15 lip
KRK14:15Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
BSL13:00Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
10 lip
BSL16:05Bazylea EuroAirport Swiss
3h 15min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
19 lip
KRK12:35Kraków Balice
2h 55min
1 przesiadka
BSL15:30Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
10 lip
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK16:20Kraków Balice
27 lip
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
Austrian Airlines
8 lip
BSL16:25Bazylea EuroAirport Swiss
17h 25min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
10 lip
KRK10:30Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
1 142 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
BSL07:40Bazylea EuroAirport Swiss
21h 55min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
13 lip
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 373 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
LufthansaCenaOd 716 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
  • Loty easyJet Bazylea – Kraków

    Średnia cena za bilet easyJet na trasie Bazylea – Kraków wynosi 154 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 84 zł w obie strony. 203 użytkowników momondo oceniło easyJet na 6,8/10.


Loty easyJet: Bazylea – Kraków

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Bazylea – Kraków
easyJet
15 paź
BSL06:40Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK08:30Kraków Balice
18 paź
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
4 wrz
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK16:20Kraków Balice
6 wrz
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
1 paź
BSL06:40Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
KRK08:30Kraków Balice
4 paź
KRK17:00Kraków Balice
1h 45min
BSL18:45Bazylea EuroAirport Swiss

Loty KLM: Bazylea – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Bazylea – Kraków
KLM
30 sie
BSL14:25Bazylea EuroAirport Swiss
16h 50min
1 przesiadka
KRK07:15Kraków Balice
2 wrz
KRK07:45Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
BSL17:40Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
1 wrz
BSL06:15Bazylea EuroAirport Swiss
24h 55min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
5 wrz
KRK07:45Kraków Balice
22h 00min
1 przesiadka
BSL05:45Bazylea EuroAirport Swiss

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bazylea – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bazylea – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to easyJet i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak easyJet, które oferują tego typu elastyczność.

  • Bazylea – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Bazylea są od siebie oddalone o 944,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 50min.



Alternatywne trasy Bazylea-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zurych - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena616 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena580 zł
Loty Genewa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena500 zł
Loty Zurych - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena754 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena473 zł
Loty Bazylea - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena120 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena709 zł
Loty Zurych - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena723 zł
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena665 zł
Loty Genewa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena504 zł
Loty Bazylea - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena982 zł
Loty Zurych - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena785 zł

Loty podobne do tych na trasie Bazylea – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bazylea – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Bazylea – Kraków według Twoich preferencji.

Loty na trasie Bazylea – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Bazylea – Kraków momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Bazylea – Kraków. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.