Cheap flights z Alicante do Wrocław from 200 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wrocław-Alicante

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Alicante-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

200 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Alicante - Wrocław w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 200 zł. Najlepsza oferta na lot Alicante - Wrocław w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 118 zł.
Najszybszy lot Alicante-Wrocław zajmuje 3h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Alicante-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Alicante - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Alicante - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Alicante – Wrocław są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Alicante - Wrocław to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Alicante – Wrocław są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Alicante – Wrocław są najtańsze?

wieczorem

Loty Alicante - Wrocław są około 54% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Alicante – Wrocław?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Alicante-Wrocław.

Która trasa podróży Alicante – Wrocław jest najtańsza?

Alicante - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Alicante - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Alicante - Wrocław.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Alicante – Wrocław?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Alicante - Wrocław to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Alicante - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Alicante - Wrocław, zmieniając zakładki
Ryanair
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
20 lis
WRO01:10Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC04:25Alicante
Kilka linii lotniczych
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
26 lis
WRO02:40Wrocław-Strachowice
8h 20min
1 przesiadka
ALC11:00Alicante
Ryanair
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
24 lis
WRO11:25Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC14:40Alicante
Ryanair
6 lis
ALC05:00Alicante
3h 10min
WRO08:10Wrocław-Strachowice
20 lis
WRO01:10Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC04:25Alicante
Ryanair
6 lis
ALC05:00Alicante
3h 10min
WRO08:10Wrocław-Strachowice
24 lis
WRO11:25Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC14:40Alicante
Ryanair
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
20 lis
WRO05:40Wrocław-Strachowice
12h 40min
1 przesiadka
ALC18:20Alicante

Znajdź najtańsze oferty lotów Alicante - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Alicante – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Ryanair.
Ryanair
5 wrz
ALC12:20Alicante
18h 15min
1 przesiadka
WRO06:35Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
23 paź
ALC20:35Alicante
11h 30min
1 przesiadka
WRO08:05Wrocław-Strachowice
Norwegian
15 wrz
ALC16:15Alicante
25h 25min
1 przesiadka
WRO17:40Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Alicante – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Alicante – Wrocław
Kilka linii lotniczych
17 sie
ALC13:10Alicante
7h 45min
2 przesiadki
WRO20:55Wrocław-Strachowice
24 sie
WRO17:15Wrocław-Strachowice
16h 55min
1 przesiadka
ALC10:10Alicante
1 075 zł
Znajdź podobne
Ryanair
18 sie
ALC16:40Alicante
3h 00min
WRO19:40Wrocław-Strachowice
21 sie
WRO17:05Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC20:20Alicante
1 342 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
ALC13:55Alicante
5h 10min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
24 sie
WRO10:50Wrocław-Strachowice
25h 40min
1 przesiadka
ALC12:30Alicante
1 501 zł
Znajdź podobne
Norwegian
22 sie
ALC03:00Alicante
14h 40min
2 przesiadki
WRO17:40Wrocław-Strachowice
26 sie
WRO05:35Wrocław-Strachowice
38h 20min
2 przesiadki
ALC19:55Alicante
2 004 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
ALC09:10Alicante
8h 30min
1 przesiadka
WRO17:40Wrocław-Strachowice
26 sie
WRO05:20Wrocław-Strachowice
14h 30min
1 przesiadka
ALC19:50Alicante
1 279 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
ALC16:55Alicante
19h 15min
2 przesiadki
WRO12:10Wrocław-Strachowice
26 sie
WRO05:35Wrocław-Strachowice
9h 55min
1 przesiadka
ALC15:30Alicante
1 320 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 418 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Alicante – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Alicante – Wrocław
Ryanair
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
20 lis
WRO01:10Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC04:25Alicante
Ryanair
5 lis
ALC14:40Alicante
4h 55min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
24 lis
WRO11:25Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC14:40Alicante
Ryanair
6 lis
ALC05:00Alicante
3h 10min
WRO08:10Wrocław-Strachowice
20 lis
WRO01:10Wrocław-Strachowice
3h 15min
ALC04:25Alicante

Loty Lufthansa: Alicante – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Alicante – Wrocław
Lufthansa
17 sie
ALC13:55Alicante
5h 10min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
24 sie
WRO10:50Wrocław-Strachowice
25h 40min
1 przesiadka
ALC12:30Alicante
1 501 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
ALC13:55Alicante
16h 20min
2 przesiadki
WRO06:15Wrocław-Strachowice
24 sie
WRO02:35Wrocław-Strachowice
10h 35min
2 przesiadki
ALC13:10Alicante
2 041 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Alicante – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Alicante – Wrocław-Strachowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Alicante – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Alicante – Wrocław-Strachowice wynosi 1971,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Alicante-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena376 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena431 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena327 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena517 zł
Loty Walencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena667 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena648 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena508 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 220 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena780 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena1 333 zł
Loty Walencja - Poznań
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena726 zł
Loty Castellón de la Plana - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena2 154 zł

Loty podobne do tych na trasie Alicante – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Alicante – Wrocław

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.