Wynajem samochodów z Budget na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Szukaj ofert wypożyczalni Budget na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio i porównuj je.

Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
11 paź — 18 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
śr. 11.10
Południe
śr. 18.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Budget na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe

93 zł - 288 zł

Wszystkie typy samochodów

162 zł - 724 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 93 zł. 93 zł za dzień to 52% mniej niż średnia roczna cena (194 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Budget w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Budget w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 96 zł. 96 zł za dzień to 66% mniej niż średnia roczna cena (286 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Budget w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Budget w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 241 zł. 241 zł za dzień to 64% mniej niż średnia roczna cena (664 zł) za samochód Duże z wypożyczalni Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Budget w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Duże z wypożyczalni Budget w zależności od dnia rezerwacji.


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Budget? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Wypożyczalnie Budget w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Budget w pobliżu lotniska Lotnisko Bergamo-Orio al Serio, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Budget w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio
P3 C/O Aeroporto Orio Al Serio
+39 035 330699
Via San Giovanni Bosco 49
Nie podano numeru telefonu

Wynajem samochodu w Budget na Lotnisko Bergamo-Orio al Serio: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Samochód typu Compact lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 17% w Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Koszt wynajęcia auta typu Compact od Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio wynosi średnio 197 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Budget na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, to najbliższy oddział Budget znajdziesz pod tym adresem: P3 C/O Aeroporto Orio Al Serio. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +39 035 330699.

Czy Budget oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY)?

Tak, Budget ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bergamo)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.