Wynajem samochodów z Alamo na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Szukaj ofert wypożyczalni Alamo na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio i porównuj je.

Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
9 gru — 16 gru
Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Alamo na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

97 zł - 336 zł

Wszystkie typy samochodów

155 zł - 336 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 97 zł. 97 zł za dzień to 51% mniej niż średnia roczna cena (199 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Alamo w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Alamo w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Sierpień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 150 zł. 150 zł za dzień to 55% mniej niż średnia roczna cena (331 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Alamo w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Wrzesień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Alamo w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Alamo

10,0
WyjątkowyNa podstawie 1 zweryfikowanej opinii gościa
10,0Odbiór/Zwrot
8,0Czystość
10,0Komfort
10,0Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Alamo? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Wypożyczalnie Alamo w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Alamo w pobliżu lotniska Lotnisko Bergamo-Orio al Serio, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Alamo w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Wynajem samochodu w Alamo na Lotnisko Bergamo-Orio al Serio: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Samochód typu Compact lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 22% w Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Koszt wynajęcia auta typu Compact od Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio wynosi średnio 185 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Alamo na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, to najbliższy oddział Alamo znajdziesz pod tym adresem: Via Aeroporto 13 Orio Al Serio. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +39 371 453 6842.

Czy Alamo oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY)?

Tak, Alamo ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bergamo)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.