Wynajem samochodów z Avis na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Szukaj ofert wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio i porównuj je.

Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
8 gru — 15 gru
Bergamo, Włochy - Bergamo-Orio al Serio (BGY)
pt. 8.12
Południe
pt. 15.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

45 zł - 442 zł

Wszystkie typy samochodów

45 zł - 483 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 45 zł. 45 zł za dzień to 84% mniej niż średnia roczna cena (286 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Luty. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 318 zł. 318 zł za dzień to 33% mniej niż średnia roczna cena (474 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Avis

4,0
PrzeciętnyNa podstawie 1 zweryfikowanej opinii gościa
6,0Komfort
10,0Czystość
2,0Odbiór/Zwrot
6,0Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Avis? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Wypożyczalnie Avis w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Avis w pobliżu lotniska Lotnisko Bergamo-Orio al Serio, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Avis w pobliżu Lotnisko Bergamo-Orio al Serio

Wynajem samochodu w Avis na Lotnisko Bergamo-Orio al Serio: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Samochód typu Economy lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 40% w Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio. Koszt wynajęcia auta typu Economy od Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio wynosi średnio 224 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Avis na lotnisku lotnisko Bergamo-Orio al Serio?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bergamo-Orio al Serio, to najbliższy oddział Avis znajdziesz pod tym adresem: P3 C/O Aeroporto Orio Al Serio. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +39 035 330699.

Czy Avis oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY)?

Tak, Avis ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Bergamo-Orio al Serio (BGY).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bergamo)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.