Loty Europa Polska Katowice Włochy - Katowice

Tanie loty Włochy - Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Włochy - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Włochy - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
13 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Ryanair
20 gru
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ
07:40
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
135 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
02 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
BGY
07:45
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
455 PLN
Ryanair
Ryanair
01 mar
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
7h 45min
1 przesiadka
KTW
13:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Ryanair
02 mar
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BGY
12:35
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
501 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
02 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
BGY
07:45
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
559 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 sty
06:00
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
16h 45min
1 przesiadka
KTW
22:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
07 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 10min
1 przesiadka
FCO
14:10
Lotnisko Rzym-Fiumicino
953 PLN
Aeroflot
Aeroflot
24 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
26h 45min
2 przesiad.
KTW
08:45
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Aeroflot
26 gru
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ
07:40
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2 573 PLN
Ryanair
Ryanair
13 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Ryanair
20 gru
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ
07:40
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
135 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
02 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
BGY
07:45
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
455 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
KTW
07:40
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
02 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
BGY
07:45
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
559 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 gru
06:00
VRN
Lotnisko Verona
5h 45min
1 przesiadka
KTW
11:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
13 gru
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 10min
1 przesiadka
VRN
13:10
Lotnisko Verona
5 076 PLN
Ryanair
Ryanair
01 mar
06:00
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
7h 45min
1 przesiadka
KTW
13:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Ryanair
02 mar
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BGY
12:35
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
501 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 sty
06:00
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
16h 45min
1 przesiadka
KTW
22:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
07 sty
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 10min
1 przesiadka
FCO
14:10
Lotnisko Rzym-Fiumicino
953 PLN

Alternatywne trasy Włochy-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Bari - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
112 PLN
Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
112 PLN
Bolonia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
127 PLN
Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
150 PLN
Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
174 PLN
Bolonia - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
185 PLN
Katania - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
204 PLN
Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
220 PLN
Mediolan - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
220 PLN
Piza - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
255 PLN
Neapol - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
258 PLN
Cagliari - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
274 PLN
Katania - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
282 PLN
Bolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
324 PLN
Rzym - Katowice
Najkrótszy czas lotu
3h 30min
Najniższa cena
474 PLN
Turyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
474 PLN
Lamezia Terme - Kraków
Najkrótszy czas lotu
7h 55min
Najniższa cena
521 PLN
Neapol - Katowice
Najkrótszy czas lotu
5h 35min
Najniższa cena
544 PLN
Bari - Katowice
Najkrótszy czas lotu
8h 05min
Najniższa cena
552 PLN
Lamezia Terme - Katowice
Najkrótszy czas lotu
8h 10min
Najniższa cena
552 PLN
Zobacz więcej

Włochy - loty do:

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do: Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Włochy - Katowice