Cheap flights z Neapol do Katowice from 109 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Katowice-Neapol

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Neapol-Katowice

Znaleziono najlepszą cenę

109 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Katowice — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Neapol - Katowice w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 109 zł. Najlepsza oferta na lot Neapol - Katowice w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 029 zł.
Najszybszy lot Neapol-Katowice zajmuje 2h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Neapol-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Neapol Naples - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Neapol - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Neapol – Katowice są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Neapol - Katowice to Luty. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Neapol – Katowice są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Neapol – Katowice są najtańsze?

w południe

Loty Neapol - Katowice są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Neapol – Katowice jest najtańsza?

Neapol Naples - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Neapol Naples - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Neapol - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Neapol - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Neapol - Katowice, zmieniając zakładki
Wizz Air
20 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP12:45Neapol Naples
Kilka linii lotniczych
20 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
5h 50min
1 przesiadka
NAP13:45Neapol Naples
Ryanair
13 paź
NAP15:30Neapol Naples
19h 45min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
18 paź
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
26h 30min
2 przesiadki
NAP08:20Neapol Naples
Wizz Air
20 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP12:45Neapol Naples
Wizz Air
13 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
20 paź
KTW09:50Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP11:55Neapol Naples
Kilka linii lotniczych
13 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
18 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
21h 50min
1 przesiadka
NAP13:45Neapol Naples

Znajdź najtańsze oferty lotów Neapol - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Neapol – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
14 wrz
NAP15:40Neapol Naples
12h 55min
1 przesiadka
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
13 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
9 wrz
NAP12:40Neapol Naples
23h 20min
1 przesiadka
KTW12:00Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Neapol – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Neapol – Katowice
Lufthansa
18 sie
NAP02:40Neapol Naples
7h 35min
1 przesiadka
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
22 sie
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7h 50min
1 przesiadka
NAP18:45Neapol Naples
1 564 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
NAP02:20Neapol Naples
7h 55min
2 przesiadki
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
22 sie
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7h 50min
1 przesiadka
NAP18:45Neapol Naples
1 755 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
NAP02:20Neapol Naples
7h 55min
2 przesiadki
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
22 sie
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
31h 40min
2 przesiadki
NAP18:35Neapol Naples
2 054 zł
Znajdź podobne

Loty Wizz Air: Neapol – Katowice

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Neapol – Katowice
Wizz Air
20 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP12:45Neapol Naples
Wizz Air
20 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP12:45Neapol Naples
Wizz Air
13 paź
NAP12:30Neapol Naples
2h 05min
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
20 paź
KTW09:50Katowice-Pyrzowice
2h 05min
NAP11:55Neapol Naples

Loty Ryanair: Neapol – Katowice

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Neapol – Katowice
Ryanair
13 paź
NAP15:30Neapol Naples
19h 45min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
18 paź
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
26h 30min
2 przesiadki
NAP08:20Neapol Naples
Ryanair
4 paź
NAP10:00Neapol Naples
9h 45min
1 przesiadka
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
17 paź
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
6h 15min
1 przesiadka
NAP14:05Neapol Naples
Ryanair
20 paź
NAP02:10Neapol Naples
6h 10min
1 przesiadka
KTW08:20Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
5h 50min
1 przesiadka
NAP13:45Neapol Naples

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Neapol Naples – Katowice-Pyrzowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Neapol Naples – Katowice-Pyrzowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Wizz Air.

  • Neapol Naples – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Neapol Naples – Katowice-Pyrzowice wynosi ok. 1108,7 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 05min.



Alternatywne trasy Neapol-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Neapol - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena290 zł
Loty Neapol - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena308 zł
Loty Neapol - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena730 zł

Loty podobne do tych na trasie Neapol – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Neapol – Katowice

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Neapol – Katowice. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Neapol – Katowice, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Neapol – Katowice, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Neapol – Katowice można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.